خدمات دولت همراه به زودی رونمایی می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۹ ق٫ظ
خدمات دولت همراه به زودی رونمایی می شود خدمات دولت همراه به زودی رونمایی می شود رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: خدمات «دولت همراه» به زودی رونمایی می شود. به گزارش ترانه نیوز به نقل از  خبرنگار مهر، رسول سرائیان در نشست بررسی ارتباطات روستایی که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، گفت: در راستای ارائه خدمات الکترونیک بر بستر موبایل به مردم، به […]
دولت موبایل دولت همراه دولت هوشمند

رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: خدمات «دولت همراه» به زودی رونمایی می شود.

به گزارش ترانه نیوز به نقل از  خبرنگار مهر، رسول سرائیان در نشست بررسی ارتباطات روستایی که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، گفت: در راستای ارائه خدمات الکترونیک بر بستر موبایل به مردم، به زودی اپلیکیشن دولت موبایل راه اندازی می شود.

وی تاکید کرد: این یک برنامه نرم افزاری کاربردی مورد نیاز شهروندان است که دستگاههای اجرایی می توانند روی این پلتفرم، خدمات خود را به مردم ارائه کنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با تاکید براینکه ارائه اپلیکیشن‌های متعدد برای خدمات مورد نیاز مردم گیج‌کننده است، افزود: با اجرای پروژه خدمات دولت همراه، سرویس «کارپوشه ملی ایرانیان» را برای مردم راه اندازی می کنیم تا هر ایرانی برای تعاملات دولتی خود از یک بستر واحد استفاده کند.

معاون وزیر ارتباطات اضافه کرد: این پلتفرم، امکان دریافت خدمت دولتی برای شهروندان را به صورت یکپارچه و منسجم فراهم می کند و از دستگاههای دولتی می خواهیم که اپلیکیشن خدمت خود را از طریق این پلتفرم ارائه کنند.

وی با بیان اینکه با فراگیرشدن ابزارهای فناوری، دیگر خدمات فیزیکی پایدار نخواهند بود و مطالبه ایجاد محیط فیزیکی و کارمند فیزیکی از دولت، جوابگو نیست، گفت: برای بهبود ارائه خدمات به شهروندان از مراکز داده دستگاههای دولتی می خواهیم که به مرکز تبادل ترافیک وزارت ارتباطات (GSB) متصل شوند و علاوه بر اطلاعات و دیتای خود، در جهت تبادل اطلاعات با سایر دستگاهها نیز اقدام کنند.

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار