از سوی شرکت ملی حفاری ایران حفر و تکمیل ۹۰حلقه چاه های نفت و گاز در کشور انجام شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۳ ق٫ظ
از سوی شرکت ملی حفاری ایران حفر و تکمیل ۹۰حلقه چاه های نفت و گاز در کشور انجام شد معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۹۰ حلقه چاه های نفت و گاز از ابتدای سال جاری تا کنون در مناطق مختلف خشکی و دریایی کشور خبر داد.   به گزارش پایگاه”خبری ترانه نیوز”، حمید رضا خوشایند در این باره گفت: از این تعداد چاه ۳۷ حلقه توسعه […]

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۹۰ حلقه چاه های نفت و گاز از ابتدای سال جاری تا کنون در مناطق مختلف خشکی و دریایی کشور خبر داد.

 

به گزارش پایگاه”خبری ترانه نیوز”، حمید رضا خوشایند در این باره گفت: از این تعداد چاه ۳۷ حلقه توسعه ای  توصیفی، ۲ حلقه اکتشافی و ۳۷ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه از مجموع ۷۴ دستگاه حفاری خشکی و دریایی شرکت، بیشترین تعداد در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب استقرار دارد، افزود: از تعداد ۹۰ حلقه چاه ۶۸ حلقه شامل ۲۹ حلقه توسعه ای توصیفی و ۳۹ حلقه تعمیری در میادین تحت سرپرستی شرکت های بهره برداری نفت و گاز تابع این شرکت حفر شده است.

 

خوشایند اظهار کرد: همچنین عملیات حفاری شش حلقه چاه در حوزه فعالیت شرکت نفت فلات قاره، ۱۴ حلقه در پروژه های شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و دو حلقه در مناطق مورد نظر مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به اتمام رسید.

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: متخصصان سختکوش این شرکت در مدت پیش گفته موفق شدند رقم ۱۵۷ هزار و ۶۲۳ متر حفاری را به ثبت رسانند.

 

وی با اشاره به تلاش های به عمل آمده در جهت شتاب بخشیدن به عملیات حفاری افزود: با تمهیدات به کار گرفته شده در این ارتباط در هفت ماه گذشته، حفاری ۱۵ حلقه چاه در میادین آزادگان جنوبی، بی بی حکیمه، گچساران، قشم، پرنج، خارگ، قلعه نار، آغاجاری، اهواز و رگ سفید ۴۹۰ روز زودتر از برنامه تعریف شده از سوی کارفرما به پایان رسید و تحویل شرکت های متقاضی شد.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار