جام‌جهانی کشتی فرنگی فروردین در اهواز  

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۶ ق٫ظ
جام‌جهانی کشتی فرنگی فروردین در اهواز    جام‌جهانی کشتی فرنگی فروردین در اهواز مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از برگزاری قطعی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در فروردین ماه به میزیانی اهواز خبر داد. افشین حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، با اشاره به قطعی شدن میزبانیاهواز از جام جهانی کشکی فرنگی، اظهارکرد: پیش از این اتحادیه جهانی کشتی در نامه […]

جام‌جهانی کشتی فرنگی فروردین در اهواز

جام‌جهانی کشتی فرنگی فروردین در اهواز

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از برگزاری قطعی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در فروردین ماه به میزیانی اهواز خبر داد.

افشین حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، با اشاره به قطعی شدن میزبانیاهواز از جام جهانی کشکی فرنگی، اظهارکرد: پیش از این اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرده بود که کشورهای اروپایی به علت نزدیکی به رقابت های قهرمانی اروپا خواستار تغییر زمان جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز به آذرماه شده اند و به همین علت برنامه جام جهانی اهواز در اردیبهشت ماه از تقویم اتحادیه جهانی حذف شده است.

وی بیان کرد: اما فدراسیون کشتی دست از پیگیری و تلاش برای گرفتن این میزبانی برنداشت و در نهایت با موافقت اتحادیه جهانی کشتی، این مسابقات ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه با حضورهشت کشور برتر دنیا در سالن ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ما نیز تمام تلاش مان را می کنیم تا با همکاری دانشگاه چمران بهترین میزبانی را داشته باشیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار