حیدری: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه‌نشین می‌افتد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۸ ق٫ظ
حیدری: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه‌نشین می‌افتد حیدری: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه‌نشین می‌افتد مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار استان خواهد افتاد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان ، افشین حیدری در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و مدال‌آوران تیم های رزمی منطقه شش اهواز که شامگاه […]

حیدری: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه‌نشین می‌افتد

حیدری: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه‌نشین می‌افتد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به زودی اتفاقات زیرساختی خوبی در ورزش مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار استان خواهد افتاد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان ، افشین حیدری در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و مدال‌آوران تیم های رزمی منطقه شش اهواز که شامگاه گذشته (سه شنبه) در محل اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های دولت در بحث محرومیت‌زدایی و توجه به مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین، این مهم نیز در دستور کار ما قرار گرفت و هدف‌گذاری آن با کمک استاندار خوزستان که خود فردی ورزش‌دوست و پرتلاش است، آغاز شد.

وی بیان کرد: مناطق حاشیه‌ای شاید کمتر دیده شده اند ولی سرشار از استعداد هستند که جای کار بسیاری دارند. در برخی از این مناطق نیز ساخت زمین‌های ورزشی را آغاز کردیم که بخشی از آن محقق شده و برای بخش دیگر نیز تامین اعتبار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خاطر نشان کرد: با توجه به جمعیتی که منطقه ملاشیه دارد، استاندار خوزستان نیز اعتبار خوبی برای خرید زمین جهت احداث ورزشگاه به ما داده است و ان‌شاءالله به زودی در این منطقه و دیگر مناطق اتفاقات خوبی خواهد افتاد. طرح‌های دیگری نیز در مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار در دست اقدام هستند که به زودی محقق خواهند شد.

حیدری بیان کرد: خوزستان سرشار از استعداد است و مطمئنا با برنامه‌ریزی خوب، می‌توانیم به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم. در حوزه جوانان نیز اقدامات خوبی انجام شده است و برنامه‌های فرهنگی خوبی برای جوانان در نظر گرفته‌ایم. مقام معظم رهبری نیز بارها در فرمایشات خود به انجام کارهای فرهنگی تاکید کرده اند.

وی گفت: ما از هیچ تلاشی در حوزه های جوانان و ورزش برای مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار دریغ نخواهیم کرد و همین جا نیز اعلام می‌کنم با توجه به اتفاقات خوبی که دولت در بخش ارزش افزوده لحاظ کرده است، بخشی از این اعتبارات برای مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار صرف خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در ادامه خاطر نشان کرد: در آینده نیز میزبان چندین مسابقه بین‌المللی در خوزستان هستیم و این افتخار را داریم که برای اولین بار در فروردین ۹۷ از مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۸ میزبانی کنیم. این مسابقات در سطح بالا برگزار خواهد شد و از تمام کانال‌ها و شبکه‌های خبری دنیا نیز انعکاس خواهد یافت.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار