افزایش ۱۹ درصدی تردد در محورهای خوزستان  

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۶ ق٫ظ
افزایش ۱۹ درصدی تردد در محورهای خوزستان        ​به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ؛ بیش از ۹ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی خوزستان ثبت شد. مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به رشد ۱۹درصدی سفرهای نوروزی در استان در مقایسه با سال گذشته افزود: محورهای اندیمشک به اهواز و بندر ماهشهر به اهواز […]

 

 

​به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ؛ بیش از ۹ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی خوزستان ثبت شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به رشد ۱۹درصدی سفرهای نوروزی در استان در مقایسه با سال گذشته افزود: محورهای اندیمشک به اهواز و بندر ماهشهر به اهواز پرترددترین مسیرهای استان در این مدت بوده اند.

وی با بیان اینکه ۶ درصد حجم سفرها در جاده های استان توسط وسایل نقلیه سنگین صورت گرفته ، تصریح کرد: از آغاز سفرهای نوروزی تا پایان طرح تعطیلات، تردد خودروهای سنگین حامل کالاهای تجاری جز موادسوختی و فاسد شدنی در محور های استان ممنوع است.

بهرامی نیا در ادامه خاطر نشان کرد: پیش از آغاز تعطیلات نوروزی در راستای ارتقاء ایمنی راه ها خط کشی بیش از سه هزار کیلومتر راه های استان، پاکسازی حریم های جاده، تعمیر گارد ریلها، لکه گیری و روکش محورها، تعمیر و اصلاح روشنایی جاده ها و نصب علائم ترافیکی صورت گرفت.

وی از مسافران نوروزی خواست پیش از اقدام به سفر با مراجعه به سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ادامه داد: ۲۵۰ نفر از کارکنان راهداری در قالب ۳۳ اکیپ، با گشت های شبانه روزی وضعیت راه های استان را کنترل می کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار