پیام استاندار خوزستان به مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک

تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۳ ق٫ظ
پیام استاندار خوزستان به مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک بسم الله الرحمن الرحیم ترانه نیوز؛کودکان آیینه ی تمام نمای هستی و فصل روشنِ زلالی و مهربانی هستند. با کودکان, دنیا جای امن تر و سرشار تری از صلح است، آن گاه که  فارغ از همه ی رنگ ها به رویایی مشترک جهان را به تماشا می نشینند. روز جهانی و هفته ی ملی کودک […]

بسم الله الرحمن الرحیم

ترانه نیوز؛کودکان آیینه ی تمام نمای هستی و فصل روشنِ زلالی و مهربانی هستند.
با کودکان, دنیا جای امن تر و سرشار تری از صلح است، آن گاه که  فارغ از همه ی رنگ ها به رویایی مشترک جهان را به تماشا می نشینند.
روز جهانی و هفته ی ملی کودک در ایران را در حالی گرامی می داریم که در ایام محرم قرار داریم و در مکتب آموزه های حضرت علی اصغر(ع) کودکِ شهید کربلا این بار اما با شهادت کودک عزیز، طاها اقدامی در حادثه‌ ی کور تروریستی ۳۱ شهریور در استان خوزستان محرم رنگ و بویی دیگر یافته است.
اینجانب به کودکان عزیز که بی شک آینده سازان این مرز و بوم هستند هفته ی ملی و روز جهانی کودک را تبریک می گویم.
امید آنکه با تربیت نسلی نو بکوشیم تا کودکانی پرسشگر، امیدوار به آینده، خلاق و صاحب ایده برای ایران عزیز داشته باشیم . از والدین عزیز و اولیای تربیتی کودکان خواهانم که برای توسعه ی فعالیت های اجتماعی و گروهی، فرهنگ پذیری و اندیشه پروری کودکان، در جهت تحقق اهداف متعالی دین مبین اسلام همت نمایند .
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار