تقدیر سپاه خوزستان ازمدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب ومدیر ترابری نفت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۶ ق٫ظ
تقدیر سپاه خوزستان ازمدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب ومدیر ترابری نفت سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان از تلاش های مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برای پشتیبانی از رزمایش مدافعان حرم و برنامه های سپاه و بسیج در یکسال گذشته، قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز:لوح تقدیر سردار شاهوار پور روز سه شنبه(۹ آذرماه) در نشستی […]

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان از تلاش های مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برای پشتیبانی از رزمایش مدافعان حرم و برنامه های سپاه و بسیج در یکسال گذشته، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز:لوح تقدیر سردار شاهوار پور روز سه شنبه(۹ آذرماه) در نشستی با حضور مدیران ارشد مناطق نفت خیز جنوب از سوی سرهنگ عباس ممبینی فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان به مهندس عالی پور اهدا شد.

در این نشست همچنین لوح تقدیر فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد برای مشارکت مناطق نفت خیز جنوب در یادواره شهدای این استان، به مهندس عالی پور تقدیم شد.

در این نشست لوح تقدیر فرمانده سپاه خوزستان از مراد کمالی مدیرعامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت، و تنی چند از مدیران نفت جنوب برای پشتیبانی از رزمایش مدافعان حرم و برنامه های سپاه و بسیج در یکسال گذشته، اهدا شد.

مهندس عالی پور در این جلسه با تشریح فعالیت های این شرکت در مراسم اربعین، گفت: مراسم اربعین امسال با شکوه بسیار زیادی برگزار شد و مناطق نفت خیز جنوب با تمامی امکانات حضور داشت که از تلاش همه دست اندرکاران تشکر می کنم.

وی شهادت جمعی از هموطنان و تعدادی از کارکنان این شرکت و خانواده های آنان را در حادثه تروریستی حله عراق تسلیت گفت.

سرهنگ ممبینی نیز، پشتیبانی از مراسم اربعین و یادواره شهدای کهگیلویه و بویراحمد، مشارکت و پشتیبانی از رزمایش مدافعان حرم، تشکیل ۹۷۰ حلقه صالحین با حضور حدود ۲۱ هزار نفر خواهر و برادر، برپایی اردوهای جهادی، اعزام بسیجیان به مشهد و اعزام کارکنان و خانوده های آنان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور را از جمله اقدامات حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در یکسال گذشته عنوان کرد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار