برگزاری کارگروه های گازپروم روسیه و گاز ایران تا ۲ ماه آینده …تفاهمنامه های گازی ایران و روسیه به قرارداد بدل می شوند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۰ ب٫ظ
برگزاری کارگروه های گازپروم روسیه و گاز ایران تا ۲ ماه آینده …تفاهمنامه های گازی ایران و روسیه به قرارداد بدل می شوند   شرکت گازپروم روسیه و شرکت ملی گاز ایران برای اجرای پروژه های صنعت گاز به طور بلند مدت با یکدیگر همکاری مشترک خواهند داشت و تفاهمنامه های کنونی به قرارداد بدل می شوند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز :حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، امروز (سه‌شنبه، ٢٣ آذرماه) در حاشیه امضای تفاهمنامه […]

 

 • شرکت گازپروم روسیه و شرکت ملی گاز ایران برای اجرای پروژه های صنعت گاز به طور بلند مدت با یکدیگر همکاری مشترک خواهند داشت و تفاهمنامه های کنونی به قرارداد بدل می شوند.
 • به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز :حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، امروز (سه‌شنبه، ٢٣ آذرماه) در حاشیه امضای تفاهمنامه میان این شرکت و شرکت گازپروم به خبرنگار شانا گفت: جلسه کارگروه‌های کارشناسی شرکت ملی گاز ایران و گازپروم روسیه با هدف دستیابی به اهداف مشترک برگزار شده است.
  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران افزود: ایران و روسیه افزون بر همکاری در بحث پروژه های صنعت گاز باید به طور مشترک با یکدیگر همکاری بلند مدت داشته باشند.
  وی یادآور شد: در ایران و روسیه منابع گازی بزرگی وجود دارد و براین اساس و دارا بودن ذخایر بالا می توانیم فعالیت‌های مشترکی انجام دهیم.
  عراقی عنوان کرد: شرکت ملی گاز ایران و شرکت گازپروم می توانند با یکدیگر همکاری مشترک کوتاه و بلند مدت داشته باشند.
  به گفته معاون وزیر نفت در امور گاز، ایران از نظر جغرافیا جایگاه راهبردی در منطقه دارد.
  وی ادامه داد: ایران از شرق، غرب، شمال و جنوب با کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، ترکیه، کشورهای حوزه خلیج فارس و… می تواند بازار مشترکی با روسیه داشته باشد.
  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: ایران و روسیه می توانند در بخش سوآپ گاز همکاری خوبی داشته باشند.
  عراقی یادآور شد: همکاران ما آمادگی دارند از اوایل مارس دور جدید جلسه کارگروه‌های تخصصی که پیش از این از سوی گازپروم و شرکت ملی گاز ایران تشکیل شده بود را برگزار کنند.
  معاون وزیر نفت در امور گاز تاکید کرد: پیشرفت فعالیت کمیته ها در نهایت منجر به امضای قرارداد بلندت مدت می شود.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار