همزمان با سی هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران…..عملیات حفاری ۲۰ حلقه چاه جدید در میدان نفتی آزادگان جنوبی آغاز می شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۶ ب٫ظ
همزمان با سی هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران…..عملیات حفاری ۲۰ حلقه چاه جدید در میدان نفتی آزادگان جنوبی آغاز می شود  معاون مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری از آغاز عملیات حفاری ۲۰ حلقه چاه جدید در میدان نفتی آزادگان جنوبی بوسیله ناوگان این شرکت همزمان با سی و هفتمین سالگرد تاسیس خبر داد. به گزارش پایگاه  خبری ترانه نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهران مکوندی گفت: […]

 معاون مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری از آغاز عملیات حفاری ۲۰ حلقه چاه جدید در میدان نفتی آزادگان جنوبی بوسیله ناوگان این شرکت همزمان با سی و هفتمین سالگرد تاسیس خبر داد.

به گزارش پایگاه  خبری ترانه نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهران مکوندی گفت: حفاری این چاه ها از طریق مناقصه از سوی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) به این شرکت محول شده است.

وی افزود: این پروژه به صورت کلید در دست (EPD) اجرا و شروع کار با استقرار یک دستگاه حفاری سنگین خشکی زودتر از برنامه تعریف شده کلید می خورد.

مکوندی اظهار کرد: در این ارتباط دکل حفاری ۳۷ فتح پس از اتمام حفاری در میدان نفتی آذر به موقعیت جدید انتقال و در مدار عملیات قرار می گیرد.

معاون مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری با اشاره به اینکه عملیات حفاری ۴۰ حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی توسط ناوگان حفاری این شرکت  هم اکنون در مراحل پایان کار است، گفت: با اتمام حفاری این چاه ها، دو دکل دیگر در پروژه جدید استقرار خواهد یافت.

وی توضیح داد: در پروژه های حفاری کلید در دست عملیات حفر چاه ها از صفر تا صد توسط متخصصان و کارشناسان بخش های عملیات حفاری و خدمات فنی و مهندسی ملی حفاری اجرا و تامین کالا و مواد بر عهده این شرکت است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار