به مناسبت سی وهفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران…پیام تبریک وزیر نفت به کارکنان سختکوش صنعت حفاری کشور

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۱ ق٫ظ
به مناسبت سی وهفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران…پیام تبریک وزیر نفت به کارکنان سختکوش صنعت حفاری کشور     وزیر نفت در پیامی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، این مناسبت را به مجموعه کارکنان صنعت حفاری کشور تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری  ترانه نیوز”متن پیام مهندس بیژن زنگنه به این شرح است: اول دی ماه مقارن با سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری […]

 

 

وزیر نفت در پیامی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، این مناسبت را به مجموعه کارکنان صنعت حفاری کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری  ترانه نیوز”متن پیام مهندس بیژن زنگنه به این شرح است:

اول دی ماه مقارن با سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران را به همکاران سختکوش صنعت حفاری کشور تبریک عرض می کنم.

فعالیت های شرکت ملی حفاری ایران در حوزه اکتشاف، توسعه، تعمیر و تکمیل چاه ها، همکاری با سازندگان داخلی و موسسات دانش بنیان در تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت حفاری و تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص، همواره حائزاهمیت بوده و جای تشکر و قدردانی دارد.

با اغتنام از فرصت و تجلیل از تلاش بی وقفه کارکنان شریف شرکت ملی حفاری ایران لازم می دانم بار دیگر بر روز آمد سازی ساختار، ارتقای جایگاه شرکت، مشتری مداری، بکارگیری فناوری های نوین، رعایت استانداردها، ارتقاء ضریب ایمنی، کار براساس برنامه های پیش بینی شده، نگاه بنگاهداری و حرفه ای و افزایش قابلیت ها تاکید کنم.

در پایان ضمن تبریک مجدد این روز، توفیق روز افزون همکاران عزیز شرکت ملی حفاری ایران را از پروردگار یکتا خواستارم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار