مشاور وزیر نفت در بورس انرژی : ملی شدن صنعت نفت پس از انقلاب اسلامی شکل گرفت

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۷ ب٫ظ
مشاور وزیر نفت در بورس انرژی : ملی شدن صنعت نفت پس از انقلاب اسلامی شکل گرفت مشاور وزیر نفت در بورس انرژی گفت: ملی شدن صنعت نفت پس از انقلاب اسلامی شکل گرفت و از روی کاغذ به صحنه عمل آمد و صنعت حفاری پرچمدار آن بود زیرا بدون صنعت حفاری هیچ تولیدی محقق نمی شود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز : دکتر محمد جواد عاصمی ‌پور در آیین سی […]

مشاور وزیر نفت در بورس انرژی گفت: ملی شدن صنعت نفت پس از انقلاب اسلامی شکل گرفت و از روی کاغذ به صحنه عمل آمد و صنعت حفاری پرچمدار آن بود زیرا بدون صنعت حفاری هیچ تولیدی محقق نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز : دکتر محمد جواد عاصمی ‌پور در آیین سی و هفتمین سالگرد تاسیس این شرکت در اهواز با اشاره به فرمان امام خمینی (ره) در اول دیماه ۵۸  مبنی بر تاسیس شرکت ملی حفاری، افزود: کارکنان این شرکت در بیش از سه دهه گذشته لبیک گویان خوبی به فرمان امام (ره) بوده اند.

وی شرکت ملی حفاری ایران را موتور محرک بخش خصوصی در کشور دانست و اظهار کرد: نباید فرمان سال ۵۸ امام (ره) را در محدوده شرکت ملی حفاری محصور کنیم و باید یکم دی‌ ماه را روز ملی شدن صنعت حفاری در کشور بنامیم .

عاصمی پور گفت: مدیریت در شرکت ملی حفاری ایران نفشی اساسی دارد و مدیران و نیروهایی که در این شرکت بودند توانستند با ایمان، اعتقاد و قبول ریسک‌های بالا، این شرکت را به جایگاهی برسانند که اکنون پرچم‌ دار صنعت حفاری کشور است و تمام شرکت ‌های خصوصی و دولتی مدیون ایجاد زیرساخت های این شرکت هستند.

مشاور وزیر نفت در بورس انرژی نفت گفت: مدیران باید به توان داخلی اعتماد کنند زیرا این توان در شرایط بسیار سخت محدودیت ها شکل گرفته است.

عاصمی پور با بیان اینکه فرمان مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی یک جوهره و اساس در راستای شعار اساسی نظام یعنی « استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» است، افزود: توجه و عنایت به جوهره اساسی انقلاب می‌تواند به اقتصاد مقاومتی مفهوم ببخشد.

وی اظهار کرد: کسانی که با تمام وجود دوران محدودیت ها را لمس کرده‌اند، می‌توانند جوهره اساسی انقلاب را درک کنند و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار