مدیر روابط عمومی آتش نشانی اهواز : مردم برای قطعی برق و آب با ۱۲۵ تماس نگیرید

تاریخ انتشار: شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۰ ب٫ظ
مدیر روابط عمومی آتش نشانی اهواز : مردم برای قطعی برق و آب با ۱۲۵ تماس نگیرید مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ضمن اعلام آماده باش این سازمان از مردم خواستار شد که برای قطعی آب و برق با تلفن ۱۲۵ تماس نگیرند.   به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ” مقصود حق شناس  اظهار کرد: از صبح امروز شهر اهواز با قطعی طولانی آب و […]
شعر خوانی در آتش نشانی یاسوج

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ضمن اعلام آماده باش این سازمان از مردم خواستار شد که برای قطعی آب و برق با تلفن ۱۲۵ تماس نگیرند.

  به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ” مقصود حق شناس  اظهار کرد: از صبح امروز شهر اهواز با قطعی طولانی آب و برق مواجه بود ولی الحمدالله سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با مشکل خاصی مواجه نبوده است. همچنین دو استخر آب با ظرفیت کامل نیز برای حوادث احتمالی ایجاد شده است.

وی افزود: از صبح امروز هیچ حادثه ای نداشتیم ولی تمام نیروهای سازمان در حالت آماده باش قرار دارند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر داد: نیروهای بسیاری از این سازمان برای شستشوی ایستگاه های برق اهواز به ایستگاه های درون و برون شهری اعزام شده اند.

حق شناس خواستار شد: از تمامی مردم اهواز تقاضا داریم تا تلفن امدادی ۱۲۵ را برای اعلام قطعی آب و برق اشغال نکنند تا در صورت بروز حوادث احتمالی امکان خدمات رسانی مطلوب و به موقع را داشته باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: مخازن آب این سازمان در همه حال پر بوده و هم اکنون نیز استخرهای آبگیری از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار