آزمایشگاه آلاینده‌های زیست محیطی منطقه ویژه پارس افتتاح شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۶ ق٫ظ
آزمایشگاه آلاینده‌های زیست محیطی منطقه ویژه پارس افتتاح شد آزمایشگاه معتمد محیط زیست با هدف آزمایش آلاینده‌های آب، خاک، هوا، صوت، بیولوژیک و بیوتکنولوژی، سموم، فلزات سنگین و ترکیبات نفتی با حمایت سازمان منطقه ویژه پارس و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، افتتاح آزمایشگاه محیط زیست از دیگر طرح‌های سازمان منطقه ویژه پارس است که در هفته […]

آزمایشگاه معتمد محیط زیست با هدف آزمایش آلاینده‌های آب، خاک، هوا، صوت، بیولوژیک و بیوتکنولوژی، سموم، فلزات سنگین و ترکیبات نفتی با حمایت سازمان منطقه ویژه پارس و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، افتتاح آزمایشگاه محیط زیست از دیگر طرح‌های سازمان منطقه ویژه پارس است که در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جنوب شرقی استان بوشهر در حاشیه خلیج‎ فارس در ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی بندر بوشهر و واقع در گستره جغرافیایی شهرستان کنگان قرار دارد و حدود ۱۰۵ کیلومتر از میدان گازی پارس‎ جنوبی که در میان خلیج ‎فارس واقع شده، فاصله دارد. این منطقه اقتصادی در سال ۱۳۷۷ طبق مصوبه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی برای بهره‌برداری از منابع نفت و گاز حوزه پارس‎ جنوبی و انجام فعالیت‌های اقتصادی در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در محدوده نوار ساحلی عسلویه و خلیج نایبند به وسعت ۳۰ هزار هکتار تأسیس شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار