رییس سازمان صمت خوزستان : تخصیص بیش از ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای صنایع آسیب‌دیده از سیل

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۸ ق٫ظ
رییس سازمان صمت خوزستان : تخصیص بیش از ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای صنایع آسیب‌دیده از سیل آسیب‌دیده ناشی از سیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از تخصیص ۲ هزار و ۶۳۶ میلیارد ریال به منظور جبران خسارات و بارسازی واحدهای آسیب‌دیده ناشی از سیل فروردین ۹۸ به استان خوزستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، امیر حسین نظری اظهار کرد: هیات وزیران به پیشنهاد وزارت کشور […]

آسیب‌دیده ناشی از سیل

 آسیب‌دیده ناشی از سیل

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از تخصیص ۲ هزار و ۶۳۶ میلیارد ریال به منظور جبران خسارات و بارسازی واحدهای آسیب‌دیده ناشی از سیل فروردین ۹۸ به استان خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، امیر حسین نظری اظهار کرد: هیات وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ ۴۵۰۰ میلیارد ریال را به منظور جبران خسارات و بارسازی واحدهای آسیب دیده ناشی از سیل فروردین ۹۸ به بخش صنعت کشور اختصاص داده است .

وی افزود: سهم استان خوزستان جهت جبران خسارت ناشی از سیلاب به زیرساخت‌های صنعت، معدن و تجارت در قالب تسهیلات مبلغ ۲۶۳۶ میلیارد ریال و معادل ۵۸ درصد کل مبلغ تخصیصی به صنعت در کشور است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه بدهی، معوقات و چک برگشتی احتمالی آسیب دیدگان به بانک‌ها مانع از دریافت این تسهیلات نمی‌شود، تصریح کرد: سود کارمزد این تسهیلات در مناطق روستایی ۴ درصد و در مناطق شهری ۵ درصد است.

نظری خاطر نشان کرد: تاکنون دستورالعمل و شیوه نامه اجرایی بررسی و تخصیص تسهیلات خسارت سیل ابلاغ نشده است اما امیدواریم با ابلاغ آن و با هماهنگی بانک عامل سریعاً در استان عملیاتی شود تا شاهد جبران برخی از خسارت‌های وارد شده به بخش صنعت استان باشیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از تخصیص ۲ هزار و ۶۳۶ میلیارد ریال به منظور جبران خسارات و بارسازی واحدهای آسیب‌دیده ناشی از سیل فروردین ۹۸ به استان خوزستان خبر داد. 
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، امیر حسین نظری اظهار کرد: هیات وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ ۴۵۰۰ میلیارد ریال را به منظور جبران خسارات و بارسازی واحدهای آسیب دیده ناشی از سیل فروردین ۹۸ به بخش صنعت کشور اختصاص داده است .وی افزود: سهم استان خوزستان جهت جبران خسارت ناشی از سیلاب به زیرساخت‌های صنعت، معدن و تجارت در قالب تسهیلات مبلغ ۲۶۳۶ میلیارد ریال و معادل ۵۸ درصد کل مبلغ تخصیصی به صنعت در کشور است.رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه بدهی، معوقات و چک برگشتی احتمالی آسیب دیدگان به بانک‌ها مانع از دریافت این تسهیلات نمی‌شود

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار