ارائه نوآوری های صنعت حفاری در نمایشگاه پانزدهم

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۵ ب٫ظ
ارائه نوآوری های صنعت حفاری در نمایشگاه پانزدهم رئیس  پژوهش و فناوری ملی حفاری خبر داد:  ارائه نوآوری های صنعت حفاری در نمایشگاه پانزدهم   شماری از نوآوری های صنعت حفاری در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات این صنعت در اهواز به نمایش گذاشته شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران رئیس  پژوهش و فناوری شرکت در این باره گفت: این […]


رئیس  پژوهش و فناوری ملی حفاری خبر داد:

 ارائه نوآوری های صنعت حفاری در نمایشگاه پانزدهم

 

شماری از نوآوری های صنعت حفاری در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات این صنعت در اهواز به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران رئیس  پژوهش و فناوری شرکت در این باره گفت: این تجهیزات توسط همکاران نوآور و مخترع در مدیریت های مختلف شرکت طراحی و ساخته شده و در مجامع رسمی به ثبت رسیده است.

هادی محمدی افزود: از جمله این ابداعات  سیستم فورانگیر هوشمند، طرح نجات دکلبان در شرایط بحرانی، سیستم اطفاء حریق هوشمند دکل های حفاری، دستگاه اتوماتیک و دیجیتال محاسبات خواص سیالات حفاری و چسب اسلاید زنی زمین شناسی  می باشد.

وی اظهار کرد: مخترعان زمانی که طرح خود را به مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ارائه می دهند واحد نوآوری در جلساتی با حضور متخصصان مرتبط با موضوع  به بررسی فنی تخصصی و صرفه و صلاح اقتصادی آن برای شرکت می پردازند.

 محمدی در پیوند با این مطلب گفت: در صورت تایید نوآوری ها، نحوه تعامل با مخترع و استفاده از طرح ارائه شده و راه های مساعدت با همکار  مشخص و به اجرا گذاشته می شود.

 

 رئیس پژوهش و فناوری شرکت یادآور شد: امور نوآوری یک واحد تازه تاسیس در مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت است و تلاش دارد با حمایت از نیروهای خلاق و جوانان مبتکر در راستای تامین نیازها با تکیه بر توانمندی های داخلی که از سیاست های اقتصاد مقاومتی است، گام بر دارد.  

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار