انتخابات انجمن هنرهای نمایشی خوزستان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۸ ب٫ظ
انتخابات انجمن هنرهای نمایشی خوزستان برگزار می‌شود  انتخابات مجمع عمومی و اعضای هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، براساس اعلام اداره کل ارشاد و انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان زمان برگزاری این انتخابات در آینده اعلام خواهد شد. اهالی تئاتر خوزستان تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ فرصت دارند تا نامزدی خود را در این […]

 انتخابات مجمع عمومی و اعضای هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، براساس اعلام اداره کل ارشاد و انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان زمان برگزاری این انتخابات در آینده اعلام خواهد شد.

اهالی تئاتر خوزستان تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ فرصت دارند تا نامزدی خود را در این انتخابات اعلام کنند.

عضویت در هسته مرکزی گروه‌های نمایشی ثبت شده، کارگردانی ۱۰ نمایش در بازه زمانی ۲۰ سال گذشته با ارائه اصل مجوز با قید نام هنرمند به تایید اداره شهرستان، نگارش سه اثر پژوهشی یا مقاله علمی ـ پژوهشی یا علمی ـ ترویجی چاپ شده در زمینه هنرهای نمایشی در ۱۰ سال گذشته، دارا بودن مدرک دانشگاهی مرتبط به شرط فعالیت حرفه‌ای مستمر، بازی در ۱۰ نمایش در ۲۰ سال گذشته با تقدیم اصل مجوز با قید نام هنرمند به تایید اداره شهرستان و نگارش پنج اثر نمایشی منتشر شده یا اجرا شده در ۱۰ سال گذشته شرط حضور در انتخابات انجمن هنرهای نمایشی خوزستان اعلام شده است.

علاقه‌مندان با در نظر گرفتن شرایط بالا و ارسال سابقه کار نمایشی، کد ملی و شماره تماس برای اعلام نامزدی در مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره به اداره‌ کل ارشاد خوزستان مراجعه کنند.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار