برتری درگاه تئاتر خوزستان در کشور

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۳ ق٫ظ
برتری درگاه تئاتر خوزستان در کشور  با اعلام مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درگاه تئاتر خوزستان به عنوان درگاه برتر تئاتر کشور معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری تب وتاب، کاظم نظری در نامه‌ای به حجت‌الاسلام رضا کلاه‌کج، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، پرتال تئاتر خوزستان به مدیریت ساسان شکوریان را به ‌عنوان پرتال برتر و […]

 با اعلام مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درگاه تئاتر خوزستان به عنوان درگاه برتر تئاتر کشور معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تب وتاب، کاظم نظری در نامه‌ای به حجت‌الاسلام رضا کلاه‌کج، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، پرتال تئاتر خوزستان به مدیریت ساسان شکوریان را به ‌عنوان پرتال برتر و فعال تئاتر کشور در سه‌ماهه دوم سال ۱۴۰۱ معرفی کرد.

در متن نامه مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان آمده است:

«بی‌شک حضور رسانه و تقویت و حمایت از پوشش خبری و رویدادهای هنری و بازتاب مطلوب آن، دارای اهمیت وافر مادی و معنوی در عصر رسانه است. رسانه به‌عنوان وزنه‌ای ارزشمند کارکرد ویژه‌ای در جامعه بشر امروزی دارد. در این راستا به‌پاس تلاش‌های صورت گرفته در این راستا، با نظر و تایید دفتر هماهنگی تئاتر استان‌ها، روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی ایران و به پیشنهاد سایت ایران تئاتر، پرتال تئاتر استان خوزستان به‌عنوان پرتال برتر و فعال کشوری در سه‌ماهه دوم سال جاری از سوی این اداره کل انتخاب و معرفی‌ شده است. اینجانب این اتفاق میمون را به جنابعالی، همکاران و انجمن هنرهای نمایشی استان و تمامی هنرمندان تئاتر تبریک گفته و از خداوند منان برای همه فعالان تئاتری و شما آرزوی سلامتی و روزهای پرفروغ و توفیقات روزافزون و بالندگی تئاتر را دارم.»

درگاه تئاتر خوزستان به مدیریت ساسان شکوریان از دی ۱۳۹۴ فعالیت خود را با انتشار اخبار، رویدادها، گزارش، گفت‌وگو، نقد، یادداشت و… از سراسر استان خوزستان آغاز کرد و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان فعالیت خود را تاکنون ادامه داده است و در این مدت چندین بار از سوی اداره کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی ایران به‌عنوان درگاه برتر کشور انتخاب‌ شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار