بیژن عالیپور :جهش مناطق نفتخیز جنوب از تولید سه میلیون بشکه نفت در روز

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۳ ب٫ظ
بیژن عالیپور :جهش مناطق نفتخیز جنوب از تولید سه میلیون بشکه نفت در روز مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از آمادگی کامل مجموعه فنی و عملیاتی به منظور جهش و عبور از تولید ۳ میلیون بشکه نفت خام در روز در این شرکت خبر داد . به گزارش صبح اقتصاد مهندس بیژن عالی پور در روز شنبه در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از آمادگی کامل مجموعه فنی و عملیاتی به منظور جهش و عبور از تولید ۳ میلیون بشکه نفت خام در روز در این شرکت خبر داد .
به گزارش صبح اقتصاد مهندس بیژن عالی پور در روز شنبه در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار داشت: هم اکنون تولید در این شرکت نزدیک به ۳ میلیون بشکه در روز است و با انجام اقدامات اصلاحی فنی در چاه ها و خطوط لوله و همچنین آمادگی کامل و همت مجموعه مدیریتی و عملیاتی این شرکت و شرکت های تابعه تولید را به فراتر از آن خواهیم رسانید.
مهندس عالی پور به اقدامات تعمیراتی این شرکت در سال گذشته اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۲۲۰۰۰ مورد اقدامات مهندسی درون چاهی و ۳۰۰ مورد تعمیرات اساسی توربین و کمپرسور با مجاهدت و همت همکاران بخش های عملیات و فنی در مجموعه مناطق نفتخیز جنوب صورت گرفت .
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: در ۲۲ ماه گذشته بیش از ۴۳۰۰ مورد تعمیرات اساسی تجهیزات انجام شد که این حجم بزرگ از عملیات با چیزی جز همت بلند و از خودگذشتگی پرسنل برای اعتلای نام صنعت نفت و کشور اسلامی مان محقق نمی شود .
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مهندس ابراهیم پیرامون، مهندس قباد ناصری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان معرفی گردید

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار