تصویب اختصاص ۴۳ میلیارد تومان به طرح آبرسانی غدیر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۳ ب٫ظ
تصویب اختصاص ۴۳ میلیارد تومان به طرح آبرسانی غدیر در نشست شورای برنامه ریزی استان تصویب شد سهم ۴۳ میلیارد تومان برای طرح آبرسانی غدیر لحاظ شود که به زودی برای تسریع در تکمیل این پروژه اختصاص خواهد یافت.  به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، غلامرضا شریعتی روز شنبه ۲ تیرماه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: بانک مرکزی باید سالانه […]
تصویب اختصاص 43 میلیارد تومان به طرح آبرسانی غدیر

در نشست شورای برنامه ریزی استان تصویب شد سهم ۴۳ میلیارد تومان برای طرح آبرسانی غدیر لحاظ شود که به زودی برای تسریع در تکمیل این پروژه اختصاص خواهد یافت. 

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، غلامرضا شریعتی روز شنبه ۲ تیرماه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: بانک مرکزی باید سالانه سهم ۱۴.۵ درصدی وزارت نفت و همچنین سهم سه درصد استان های نفتخیز و کمتر توسعه یافته را اختصاص دهد.

استاندار خوزستان همچنین با اشاه به مشکلات حوزه آب در سطح استان تصریح کرد: آب کشور و استان در شرایط مناسبی نیست و در بخش جنوبی استان با مشکل جدی مواجه هستیم به طوری که ای.سی آب در شهرهای آبادان و خرمشهر بالا بوده و با تلاش های بسیار آن را تا رقم ۵ هزار و هفتصد میکروموس بر متر مکعب کاهش دادیم.

شریعتی اضافه کرد: آبرسانی به شادگان، آبادان و خرمشهر در قالب طرح غدیر تا ۱۵ تیر ماه سال جاری انجام می شود با این وجود باز هم شرایط مناسبی نخواهد بود ولی بعد از آن برای بازگشت به وضعیت عادی و مطلوب تلاش می کنیم.

استاندار خوزستان عنوان کرد: بزرگترین طرح آبرسانی کشور طرح غدیر است که آبرسانی به بیش از دو میلیون نفر در آن پیش بینی شده است که در سال گذشته حدود ۱۰۰ کیلومتر خط لوله دو هزار اجرا شده است.

در این نشست تصویب شد سهم ۴۳ میلیارد تومان برای طرح آبرسانی غدیر لحاظ شود که به زودی برای تسریع در تکمیل این پروژه اختصاص خواهد یافت. 

در این نشست همچنین تعدادی طرح سرمایه گذاری در بخش های خدمات، صنعت و کشاورزی به تصویب رسید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار