درخشش شاعر خوزستانی در پنجمین جشنواره بین‌المللی شعر اشراق

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۳ ق٫ظ
درخشش شاعر خوزستانی در پنجمین جشنواره بین‌المللی شعر اشراق شاعر خوزستانی، با مجموعه شعر «کُنار» در اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی شعر حوزه (اشراق) به عنوان شاعر برگزیده این جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی کعبی، شاعر خوزستانی، با مجموعه شعر «کُنار» در اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی شعر حوزه (اشراق) به عنوان شاعر برگزیده […]

شاعر خوزستانی، با مجموعه شعر «کُنار» در اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی شعر حوزه (اشراق) به عنوان شاعر برگزیده این جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی کعبی، شاعر خوزستانی، با مجموعه شعر «کُنار» در اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی شعر حوزه (اشراق) به عنوان شاعر برگزیده این جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

این مراسم با حضور جمعی از شاعران و داوران برجسته کشور و اهالی شعر و ادب و با اجرای نجم‌الدین شریعتی در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد.

جشنواره شعر اشراق با هدف پررنگ‌تر کردن جریان شعر در حوزه‌های علمیه و ارایه آثار شاعران حوزوی به مخاطبان ادبیات راه‌اندازی شده است. این جشنواره دارای برنامه‌های متنوعی در استان‌های مختلف بوده و فراخوان جشنواره از طریق رسانه‌های خبری ارایه شد.

در دوره پنجم این جشنواره ۸۵۰ هنرمند ثبت اثر داشته و این عدد رشد بیش از دو برابری تعداد آثار دریافتی نسبت به دوره پیشین را نشان می‌دهد که به‌رغم محدودیت‌های مرتبط با شیوع کرونا تعداد شرکت کننده‌ها در جشنواره هنری شعر حوزه دو و نیم برابر افزایش داشته است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار