درخشش قصه‌گویان خوزستانی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۸ ق٫ظ
درخشش قصه‌گویان خوزستانی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی  فهیمه سروندی، قصه‌گوی خوزستانی، در بخش ۹۰ ثانیه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به عنوان برگزیده معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، سروندی، مربی مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک اندیمشک در استان خوزستان، است که توانست با قصه ۹۰ ثانیه‌ای خود در این جشنواره عنوان برگزیده را کسب کند. […]
 فهیمه سروندی، قصه‌گوی خوزستانی، در بخش ۹۰ ثانیه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به عنوان برگزیده معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، سروندی، مربی مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک اندیمشک در استان خوزستان، است که توانست با قصه ۹۰ ثانیه‌ای خود در این جشنواره عنوان برگزیده را کسب کند.

جایزه ویژه مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز به آسیه رحمتی دیگر قصه‌گویی خوزستانی و سرپرست مرکز فرهنگی هنری کانون شماره ۵ اندیمشک اهدا شد.

براساس گزارش کانون، بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون آغاز شد و پس از پنج روز حضور قصه‌گویانی از سراسر کشور به شکل حضوری و قصه‌گویانی از پنج قاره جهان به شکل آنلاین، عصر روز سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ در مراسمی با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار