دو دستگاه آتی واگن در صحنه مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید – ۲ عملیاتی شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۸ ب٫ظ
دو دستگاه آتی واگن در صحنه مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید – ۲ عملیاتی شد دو دستگاه آتی واگن در صحنه مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید – ۲ عملیاتی شد با آماده سازی تجهیزات عمومی و تخصصی لازم، دو دستگاه آتی واگن در صحنه مهار و کنترل فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید – ۲ در مدار عملیات قرار گرفت. به گزارش ترانه نیوز به نقل از ستاد راهبری مهار فوران […]

دو دستگاه آتی واگن در صحنه مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید – ۲ عملیاتی شد

با آماده سازی تجهیزات عمومی و تخصصی لازم، دو دستگاه آتی واگن در صحنه مهار و کنترل فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید – ۲ در مدار عملیات قرار گرفت.

به گزارش ترانه نیوز به نقل از ستاد راهبری مهار فوران چاه ۱۴۷ با مهیا شدن مقدمات کار و استقرار این تجهیزات در موقعیت چاه، عملیات پاکسازی محوطه و دهانه چاه شتاب بیشتری می گیرد .

در همین ارتباط پنجشنبه شب در پناه آب افشان ها و با کاربست آتی واگن مهار گران خود را به نزدیکترین نقطه کانون چاه رساندند و دو محموله شامل کومی یونیت و مخزن آب دراورکس دستگاه حفاری ۹۵ فتح را از میان شعله های آتش بیرون کشیدند .

به موازات این عملیات با توجه به برنامه های پیش بینی شده برای نتیجه بخش بودن عملیات مهار و کنترل چاه، کار آماده سازی لوکیشن برای استقرار دستگاه حفاری ۹۳ فتح و حفر چاه امدادی در مرحله پایانی قرار دارد و با توجه به انتقال تجهیزات و دکل حفاری به منطقه ، کار نصب و برپایی آن کلید خورد .

در همین حال انتقال مخازن سیال حفاری برای پشتیبانی از عملیات در حال انجام است و ۱۰ محموله از تجهیزات دستگاه حفاری ۹۴ فتح نیز برای نصب  روی لوکیشن و حفر دومین حلقه چاه امدادی وارد منطقه عملیاتی رگ سفید گردیده است .

گفتنی است: آتی واگن تجهیزی است  همانند جرثقیل با توانایی خاص و مرکب از یک بوم بلند که بوسیله یک کشنده سنگین به عمق آتش ورود و با ابزاری که در آن تعبیه شده هر آنچه از تجهیزات و ادوات که در میان آتش قرار گرفته را از کانون حریق خارج می سازد .

این تجهیز با توجه به وزن تجهیزات، حجم و دمای آتش مقاوم سازی و عایق بندی گردیده و نقش اساسی در پاکسازی محوطه درگیر با آتش ایفا می کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار