ساخت و راه‎اندازی تیپ مشعل بنگستان واحد بهره‎برداری اهواز ۲

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۴ ب٫ظ
ساخت و راه‎اندازی تیپ مشعل بنگستان واحد بهره‎برداری اهواز ۲ رئیس اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون گفت: با هدف کمک به حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها، تیپ مشعل بنگستان واحد بهره‎برداری اهواز ۲ نصب و راه اندازی شد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، محمد عباسی اظهار کرد: بر اثر سوختگی و فرو ریختن عایق نسوز […]

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون گفت: با هدف کمک به حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها، تیپ مشعل بنگستان واحد بهره‎برداری اهواز ۲ نصب و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، محمد عباسی اظهار کرد: بر اثر سوختگی و فرو ریختن عایق نسوز این مشعل به علت ذوب شدن گیره‎های نگهدارنده و ترک برداشتن بخش فوقانی آن و همچنین لوله‎های سیستم پایلوت، گاز ناقص می‎سوخت و این موضوع آلایندگی‎های زیست محیطی داشت.

وی افزود: پس از تکمیل مطالعات و دریافت نتایج بازرسی فنی و همچنین تعیین جنس و آلیاژ مخصوص ساخت این مشعل، مراحل ساخت و تعمیر نوک (تیپ فلر) مشعل بلند به همت کارکنان این شرکت و با همکاری بخش خصوصی انجام شد.

عباسی گفت: ساخت این مشعل با تلاش شبانه روزی متخصصان اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله انجام و با همکاری اداره ترابری کارون با استقرار کرن ۱۶۵ تنی نصب شد. 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار