سازندگان داخلی نقش بسیار مهمی در تامین نیازهای صنعت نفت دارند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۹ ق٫ظ
سازندگان داخلی نقش بسیار مهمی در تامین نیازهای صنعت نفت دارند   قائم مقام وزیر نفت در آیین افتتاح نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری :  سازندگان داخلی نقش بسیار مهمی در تامین نیازهای صنعت نفت دارند   قائم مقام وزیر نفت گفت: سازندگان داخلی نقش بسیار مهم و اساسی در تامین نیازهای صنعت نفت دارند. به گزارش ترانه نیوز؛ مرضیه شاهدایی روز یکشنبه (سوم دی ماه) […]
 

قائم مقام وزیر نفت در آیین افتتاح نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری :

 سازندگان داخلی نقش بسیار مهمی در تامین نیازهای صنعت نفت دارند

 

قائم مقام وزیر نفت گفت: سازندگان داخلی نقش بسیار مهم و اساسی در تامین نیازهای صنعت نفت دارند.

به گزارش ترانه نیوز؛ مرضیه شاهدایی روز یکشنبه (سوم دی ماه) در آیین افتتاح پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز افزود: مجموعه شرکت های تابع وزارت نفت هر کدام بر اساس نیازها ، برنامه ریزی مدونی در زمینه استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی در موضوع ساخت قطعات، تجهیزات و زیرساخت ها در  مجموعه های تحت مسئولیت خود ترسیم نموده اند.

وی با اشاره به اینکه حجم عظیمی از قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت نفت از جمله شرکت ملی حفاری ایران در زمان حاضر از سوی سازندگان و صنعتگران داخلی بومی سازی و در چرخه عملیات قرار دارد، اظهار کرد: وزارت نفت حامی سازندگان داخلی است.

شاهدایی گفت: در همین حال انتظاراتی از سازندگان وجود دارد که از جمله توجه بیش از پیش به کیفیت و کمیت تولیدات، زمان تحویل قطعات و تجهیزات با هدف جلوگیری از وقفه در اجرای پروژه ها و ارائه خدمات و پشتیبانی می باشد.

قائم مقام وزیر نفت به پیشرفت تکنولوژی های نوین در عرصه صنعت نفت اشاره کرد و افزود: سازندگان و تولید کنندگان داخلی باید در جهت کسب دانش فنی و روز آمد سازی تلاش نمایند تا زمینه صدور تولیدات به خارج کشور فراهم گردد.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران ، نقش این شرکت در پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت را بسیار مهم و اساسی ارزیابی کرد.

شاهدایی همچنین ضمن تقدیر و قدردانی از تلاش های مستمر مهارگران صنعت نفت برای کنترل و ایمن سازی چاه ۱۴۷ رگ سفید در شرایط طاقت فرسا ، اظهار کرد: با تمهیدات بکار گرفته شده بزودی خبرهای خوبی از مهار فوران این چاه اعلام خواهد شد.

قائم مقام وزیر نفت همچنین با بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس  بویژه صنعت نفت ، از درگذشت شهادت گونه دو نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری در حادثه فوران و آتش سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید  تجلیل به عمل آورد. 

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری با  مشارکت ۱۲۰ واحد  در قالب شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات، تامین کننده تجهیزات و خدمات مرتبط با صنعت حفاری، از امروز تا روز چهارشنبه ششم دی ماه همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان در اهواز برای بازدید عموم دایر می باشد.  

نمایش تعداد بازدیدها : ۲۰۰

 بازگشت           چاپ چاپ         


پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار