سه فیلم جدید به سینماها می‌آیند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱ | ۰۷:۵۶ ق٫ظ
سه فیلم جدید به سینماها می‌آیند   پس از چند هفته قرار است فیلم‌های جدیدی راهی اکران سینماها شوند.   به گزارش پایگاه  خبری ترانه نیوز، هفدهمین جلسه شورای صنفی نمایش امروز سوم آبان ماه در خانه سینما تشکیل شده و بعد از بررسی، قرار داد سرگروهی برای سه فیلم جدید ثبت شده است تا اکران آن‌ها از هفته آینده آغاز […]

 

پس از چند هفته قرار است فیلم‌های جدیدی راهی اکران سینماها شوند.

 

به گزارش پایگاه  خبری ترانه نیوز، هفدهمین جلسه شورای صنفی نمایش امروز سوم آبان ماه در خانه سینما تشکیل شده و بعد از بررسی، قرار داد سرگروهی برای سه فیلم جدید ثبت شده است تا اکران آن‌ها از هفته آینده آغاز شود.

 

به این ترتیب فیلم سینمایی «طبقه یک و نیم» به کارگردانی نوید اسماعیلی در سر گروه پردیس مگامال توسط دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود اکران می‌شود. فیلم سینمایی «بیرو» نیز به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی در سر گروه کوروش توسط دفتر پخش نمایش گستران و انیمیشن سینمایی «لوپتو» هم ساخته عباس عسگری در سرگروه پردیس هویزه توسط دفتر پخش بهمن سبز اکران خواهد شد.

 

بر اساس مصوبه شورای صنفی نمایش، قرار است این سه فیلم از هفته آینده روی پرده بروند.

 

قرار بود پس از پایان ماه صفر فیلم‌های جدید دیگری هم اکران شوند ولی با توجه به ناآرامی‌های اخیر جامعه که منجر به کاهش مخاطب سینما شد، صاحبان آن فیلم‌ها فعلا تمایلی به اکران نداشتند. در این باره دبیر شورای صنفی نمایش (همایون اسعدیان) هم مدتی قبل به ایسنا گفت که طرحی به سازمان سینمایی می‌دهند تا با حمایت بیشتر وضعیت سینماها تغییر کند، چرا که ادامه وضعیت فعلی، بیکاری بسیاری از فعالان در سالن‌های سینما را به همراه دارد.

 

انتهای پیام

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار