صنعت حفاری گنجینه نظام است

تاریخ انتشار: جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۶ ق٫ظ
صنعت حفاری گنجینه نظام است  صنعت حفاری صنعت حفاری گنجینه نظام است سید عبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران: صنعت حفاری، گنجینه نظام است. امیدوارم با آرامش در بدنه سازمان، متناسب‌سازی درآمد و هزینه و رونق بازاریابی بین‌المللی، فضای کار و پیشرفت را در این شرکت بیش از پیش فراهم کنیم به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز،  شرکت ملی […]

 صنعت حفاری

صنعت حفاری

صنعت حفاری گنجینه نظام است

سید عبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:
صنعت حفاری، گنجینه نظام است. امیدوارم با آرامش در بدنه سازمان، متناسب‌سازی درآمد و هزینه و رونق بازاریابی بین‌المللی، فضای کار و پیشرفت را در این شرکت بیش از پیش فراهم کنیم

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز،  شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبدالله موسوی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نفت و گاز اروندان که با حضور دکتر مسعود کرباسیان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، استاندار خوزستان، تعدادی از نمایندگان مردم استان و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران ارشد صنعت کشور برگزار شد، افزود: کاربردی کردن بیش از پیش ضواط و بالا بردن سطح HSE می تواند در سلامت نیروی انسانی، کارکرد تجهیزات و افزایش راندمان کار بسیار تاثیر گذار واقع گردد.
وی با اشاره به آمادگی شرکت ملی حفاری ایران برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور و شرکت های فعال در عرصه تولید نفت، اظهار کرد: این شرکت با توجه به خودگردان بودن تحرک قابل توجهی برای بازار یابی بین المللی دنبال می کند.

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد:این شرکت برنامه ریزی برای توسعه و افزایش کیفیت عملیات حفاری و خدمات جانبی را با هدف دستیابی به اهداف کلان به جدیت دنبال می کند.

ی با اشاره به آمادگی شرکت ملی حفاری ایران برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور و شرکت های فعال در عرصه تولید نفت، اظهار کرد: این شرکت با توجه به خودگردان بودن تحرک قابل توجهی برای بازار یابی بین المللی دنبال می کند.مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد:این شرکت برنامه ریزی برای توسعه و افزایش کیفیت عملیات حفاری و خدمات جانبی را با هدف دستیابی به اهداف کلان به جدیت دنبال می کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار