مدیرعامل شرکت ملی نفت از مهارگران فوران چاه ۱۴۷ رگ‎سفید قدردانی کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۷ ب٫ظ
مدیرعامل شرکت ملی نفت از مهارگران فوران چاه ۱۴۷ رگ‎سفید قدردانی کرد     مدیرعامل شرکت ملی نفت از مهارگران فوران چاه ۱۴۷ رگ‎سفید قدردانی کرد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با ارسال پیامی از تلاش‌های متخصصان صنعت نفت برای مهار فوران چاه۱۴۷ رگ سفید قدردانی و تشکر کرد . به گزارش ترانه نیوز؛ در پیام علی کاردر آمده است: «با تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع)، بسیار خرسندم […]

 

 

مدیرعامل شرکت ملی نفت از مهارگران فوران چاه ۱۴۷ رگسفید قدردانی کرد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با ارسال پیامی از تلاش‌های متخصصان صنعت نفت برای مهار فوران چاه۱۴۷ رگ سفید قدردانی و تشکر کرد .

به گزارش ترانه نیوز؛ در پیام علی کاردر آمده است: «با تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع)، بسیار خرسندم همزمان با میلاد فرخنده آن امام همام تلاش صادقانه و سخت کوشی شبانه روزی همکاران عزیز و گرانقدرمان در معاونت تولید، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران به بار نشست و یکی از سخت ترین و پیچیده ترین فوران های نفتی – گازی تاریخ صنعت نفت کشور به همت و کوشش فرزندان توانمند ایران عزیز مهار شد و موجب سربلندی و افتخار برای مجموعه عظیم صنعت نفت شد .

بدون شک این موفقیت بزرگ مرهون الطاف خداوند متعال و تلاش بی وقفه و موثر همه همکاران صدیق و دلسوز در تمامی سطوح بوده است. ضمن گرامیداشت مجدد یاد و خاطره همکاران در گذشته، این موفقیت ارزشمند را به یکایک شما عزیزان تبریک عرض می کنم و از زحمات خالصانه تمامی همکاران حاضر در صحنه عملیات قدردانی و تشکر کرده، از درگاه خداوند متعال برای ایشان و خانواده های گرانقدرشان تندرستی، شادکامی و توفیقات روزافزون آرزو می  کنم.»

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار