مولفه های کنترل، نظارت و مصرف به هنگام در بخش کالا باید سرلوحه کار باشد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۱ ق٫ظ
مولفه های کنترل، نظارت و مصرف به هنگام در بخش کالا باید سرلوحه کار باشد مولفه های کنترل  مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران: مولفه های کنترل،نظارت و مصرف به هنگام در بخش کالا باید سرلوحه کار باشد. مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: مولفه های کنترل، نظارت و مصرف به هنگام در بخش تدارکات و امور کالا باید به عنوان سرلوحه کار، […]

مولفه های کنترل 

مولفه های کنترل

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران:

مولفه های کنترل،نظارت و مصرف به هنگام در بخش کالا باید سرلوحه کار باشد.

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: مولفه های کنترل، نظارت و مصرف به هنگام در بخش تدارکات و امور کالا باید به عنوان سرلوحه کار، مورد توجه جدی واقع شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز  ، مهندس سید عبدالله موسوی پس از بازدید از مجموعه انبارهای کالاهای مصرفی و سرمایه ای این شرکت افزود: در این زمینه به روز رسانی، طراحی و تهیه نرم افزارهای کاربردی مورد تاکید است.

وی اظهار کرد: با بکارگیری نرم افزار و کار سیستمی باید به س متی رفت که به جای سلیقه فردی سلایق سازمانی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی حفاری ایران بر مبنای اصول کنترل، نظارت، پایش و بهره دهی صائب باشد.

موسوی گفت: اجرای دقیق مقررات و شرح وظایف می تواند ایجاد ظرفیت کند به نحوی که همه پتانسیل ها در آن لحاظ شده باشد.

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران افزود: انضباط و رعایت اصول و مقررات موجب احساس مسئولیت در تمام فعالیت های شرکت می شود و در بهبود کیفیت کارها اثر گذار خواهد بود و باید در سازمان نهادینه شود.

وی با بیان اینکه کیفیت یک اصل است، اظهار کرد: توجه ویژه به کیفیت کالا و خدمات همسو با کمیت آن موجب افزایش راندمان شده و اصلاح رفتار سازمان و انضباط در کار، عامل رضایتمندی کارکنان می گردد.

موسوی گفت: باید داشته های خود را حفظ کنیم و توسعه فعالیت های شرکت با این نگاه که خودگردان است در راستای اهداف شرکت ملی نفت ایران را ارتقاء بخشیم.

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران مدیریت تدارکات و امور کالا را یکی از مدیریت های مهم سازمان عنوان کرد و بر پایش فعالیت های آن در جهت استفاده بهینه از ظرفیت ها و پاسخگویی به موقع به نیازهای عملیاتی تاکید کرد.

در جریان این بازدید که مشاور عالی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت و شماری از مسئولان ستادی حضور داشتند مدیر تدارکات و امور کالا و رئیس سیستم ها، روش ها و خدمات مکانیزه این مدیریت با ارایه پاورپوینت ضمن معرفی جامع بخش های مختلف این حوزه درباره گردش کالا، موجودی و ارزش کالاها و اقلام اعم از مصرفی و سرمایه ای توضیح دادند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار