هند واردات نفت از ایران را متوقف نمی‌کند

تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۸ ب٫ظ
هند واردات نفت از ایران را متوقف نمی‌کند یکی از مسئولان ارشد دولت هند اعلام کرد که دهلی‌نو پس از مشخص شدن نتیجه مذاکرات با آمریکا، راهبرد خود برای مقابله با تحریم‌های ضد ایرانی را مشخص می‌کند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، یکی از مسئولان ارشد دولت هند اعلام کرد: دهلی نو به‌طور کامل خرید نفت از ایران را متوقف نمی‌کند و […]

یکی از مسئولان ارشد دولت هند اعلام کرد که دهلی‌نو پس از مشخص شدن نتیجه مذاکرات با آمریکا، راهبرد خود برای مقابله با تحریم‌های ضد ایرانی را مشخص می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، یکی از مسئولان ارشد دولت هند اعلام کرد: دهلی نو به‌طور کامل خرید نفت از ایران را متوقف نمی‌کند و راهبرد خود درباره خرید نفت از ایران را پس از ملاقات با مسئولان آمریکایی در روزهای آینده، نهایی می‌کند.

قرار است مایک پمپئو، وزیر امور خارجه، و جیم متیس، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا، این هفته با سوشما سواراج، وزیر امور خارجه و نیرمالا سیتهارامان، وزیر دفاع هند، دیدار کنند.

مسئول یاد شده که از سیاست‌های نفتی هند درباره ایران مطلع است و خواست که نامش فاش نشود، گفت: بی‌گمان (واردات نفت از ایران را) به صفر نخواهیم رساند.

وی همچنین اعلام کرد پس از دیدار با مسئولان آمریکایی، آینده خرید نفت هند از ایران شفاف‌تر خواهد شد.

در دور پیشین تحریم‌های آمریکا ضد ایران، هند از معدود کشورهایی بود که به خرید نفت از ایران ادامه داد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار