پيام تبریک مدیرعامل شرکت حفاری شمال به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۹ ق٫ظ
پيام تبریک مدیرعامل شرکت حفاری شمال به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان پيام تبریک مدیرعامل شرکت حفاری شمال به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان   به گزارش ترانه نیوز  حميدرضا گلپايگاني طی صدور پيامي حلول ماه مبارك رمضان را تبريك و تهنیت گفت. متن كامل پيام مديرعامل حفاري شمال به اين شرح است: بسمه تعالی شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِیَ أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ همكاران ارجمند شرکت حفاری شمال زمزمه […]

پيام تبریک مدیرعامل شرکت حفاری شمال به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان

 

به گزارش ترانه نیوز  حميدرضا گلپايگاني طی صدور پيامي حلول ماه مبارك رمضان را تبريك و تهنیت گفت. متن كامل پيام مديرعامل حفاري شمال به اين شرح است:

بسمه تعالی

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِیَ أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ

همكاران ارجمند شرکت حفاری شمال

زمزمه روحبخش ماه پرخير و بركت رمضان اندک اندک به گوش جان می رسد، بدون شک ماه  رمضان، فرصتی مغتنم برای دعا و نیایش است و عشق ملکوتی که انس با محبوب جاودانه را پدید میآورد. رمضان ماه درک مشقات عالم اخروي و همچنین  تلطیف روح و تفکر عمیق ذهن آدمي است. در روزهداری، مهمترین رکن کنترل انسان بر تزكيه نفس و مراقبت از روح است و بدین ترتيب در پرتو خورشيد جاودان و پر تلالو این ماه عزیزو گرامی، سلطه عادتها و غريزه‌ها بر زندگي انسان کاهش مي‌يابد، غفلت‌ها یکایک زدوده مي‌شود و به آينه دلهاي مشتاق مومنان روزه دار لحظه وصال معبود را بشارت مي دهد.

اينجانب حلول ماه خدا، ماه شناخت، توبه، عبادت، رحمت و ضیافت درگاه معبود را به پرسنل شریف   و سختكوش شركت حفاري شمال كه تقرب به رحمت واسعه الهی را اصلی‌ترین هدف خود می‌دانند، صمیمانه تبريك و تهنيت عرض نموده و قبولي طاعات و عبادات يكايك همكاران گرانقدر و خانواده گرامیشان را ازدرگاه حضرت باريتعالي خواستارم.

حميدرضا گلپايگاني

مديرعامل

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار