پیام مدیرعامل شرکت آبفا اهواز به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۴ ب٫ظ
پیام مدیرعامل شرکت آبفا اهواز به مناسبت روز خبرنگار پیام مدیرعامل شرکت آبفا اهواز به مناسبت روز خبرنگار به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، غلامرضا براتی در پیامی با تبریک فرارسیدن هفدهم مردادماه بزرگداشت اهالی قلم، برای آن ها سربلندی و دستیابی به بالاترین درجات را در این عرصه آرزو نمود. براتی در این پیام آورده است: ” بسم الله […]

image

پیام مدیرعامل شرکت آبفا اهواز به مناسبت روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، غلامرضا براتی در پیامی با تبریک فرارسیدن هفدهم مردادماه بزرگداشت اهالی قلم، برای آن ها سربلندی و دستیابی به بالاترین درجات را در این عرصه آرزو نمود.
براتی در این پیام آورده است:
” بسم الله الرحمن الرحیم”
عصر ارتباطات تا هرکجا که پیش برود لذتی که از دست به قلم شدن به اهالی رسانه و خبر هدیه می دهد را هرگز با خود برای ایشان به همراه نخواهد داشت.
ذهن خلاق اهالی بی ادعای رسانه همواره به دنبال کنکاش حقایق بوده و هست تا به دان جا که در راه اثبات آن، روزها و شب ها سپری می شود اما گرد خستگی هرگز دید حقیقت جویشان را تار نمی سازد.
فرا رسیدن بزرگداشت تلاشگران عرصه قلم و رسانه را تبریک عرض می نمایم و آرزومند رسیدن این بزرگواران به بالاترین درجات در این عرصه می باشم.
و من الله التوفیق
غلامرضا براتی
مدیرعامل شرکت آبفا اهواز

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار