۴ پروژه در بخش های اقتصادی، کشاورزی و محیط زیست با حضور استاندار خوزستان در دزفول افتتاح و کلنگ زنی شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۶ ق٫ظ
۴ پروژه در بخش های اقتصادی، کشاورزی و محیط زیست با حضور استاندار خوزستان در دزفول افتتاح و کلنگ زنی شد به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، مراسم آغاز عملیات اجرایی سه پروژه احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی، ساخت نمایشگاه بین المللی دزفول و طرح فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و همچنین افتتاح تصفیه خانه کارخانه خمیرمایه دزفول جمعه ۱۲ مردادماه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در این […]
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، مراسم آغاز عملیات اجرایی سه پروژه احداث پایانه صادرات محصولات کشاورزی، ساخت نمایشگاه بین المللی دزفول و طرح فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و همچنین افتتاح تصفیه خانه کارخانه خمیرمایه دزفول جمعه ۱۲ مردادماه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در این شهرستان برگزار شد.
در طراحی پایانه صادرات محصولات کشاورزی دزفول خط سورتینگ میوه ، سردخانه ، صنایع بسته بندی ، ساختمان گمرک و استاندارد و سایر تاسیسات مورد نیاز پیش بینی شده است.
برای ساخت پایانه صادرات محصولات کشاورزی دزفول ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرا می شود.
نمایشگاه بین المللی دزفول نیز که شامل ۱۲ هزار مترمربع سالن سرپوشیده و فضای روباز و سالن همایش با ظرفیت یکهزار و ۵۰۰ نفر می باشد با صرف ۴۵۰ میلیارد ریال در ۲ فاز احداث می شود.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در آئین کلنگ زنی این ۲ طرح که در ابتدای جاده سردشت دزفول برگزار شد بر توسعه زیر ساخت های بخش کشاورزی و صنایع جانبی در راستای توسعه صادرات شمال خوزستان تاکید کرد.
سالانه بیش از پنج میلیون تن انواع محصولات زراعی و باغی در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک تولید می شود که با احداث پایانه صادراتی در شمال خوزستان امکان صادرات بخش زیادی از این محصولات به خارج از کشور فراهم می شود.
همچنین با حضور استاندار خوزستان تصفیه خانه کارخانه خمیر مایه دزفول که با صرف ۱۲۰ میلیارد ریال احداث شده و نقش مهمی در کاهش آلودگی زیست محیطی دارد افتتاح شد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار