مسئولان معاونت بهره‌برداری شرکت مهندسی آبفا کشور در محل تصفیه خانه های آب کلانشهر اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۱ ب٫ظ
مسئولان معاونت بهره‌برداری شرکت مهندسی آبفا کشور در محل تصفیه خانه های آب کلانشهر اهواز به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” جمعی از مسئولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و کلانشهر اهواز در راستای بررسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت تاسیسات تصفیه خانه های آب این کلانشهر وارد محل تصفیه خانه آب شماره یک شدند. مشاور معاونت بهره‌برداری، مسوولین دفتر نظارت بر کیفیت آب و همچنین مسوول تصفیه […]

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” جمعی از مسئولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و کلانشهر اهواز در راستای بررسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت تاسیسات تصفیه خانه های آب این کلانشهر وارد محل تصفیه خانه آب شماره یک شدند.

مشاور معاونت بهره‌برداری، مسوولین دفتر نظارت بر کیفیت آب و همچنین مسوول تصفیه خانه های آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه جمعی از مسئولان شرکت آبفا کلانشهر اهواز  در ابتدا با حضور در محل اسکله آبگیری تصفیه خانه شماره یک حاضر شده و بازسازی و عملکرد این اسکله را نسبت به بازدید سال گذشته رضایت بخش اعلام کردند.

این مقام های مسئول در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ادامه در محل تلمبه خانه، طرح آبرسانی غدیر، حوضچه های ته نشین و زلال سازی و فیلتراسیون حضور به هم رسانده و با بررسی گزارشات تخصصی ارائه شده از سوی مسوولین شرکت آبفا کلانشهر اهواز ، موارد قابل پیگیری در این تاسیسات را اعلام کردند.

هدف بعدی این هیات، بازدید از  تاسیسات تصفیه خانه آب شماره دو اهواز  عنوان شد.

برچسب‌ها: ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار