استاندار خوزستان: اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای ورزش خوزستان تصویب شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۴ ب٫ظ
استاندار خوزستان: اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای ورزش خوزستان تصویب شد استاندار خوزستان از تصویب اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای ورزش خوزستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” غلامرضا شریعتی امروز در برنامه پیاده روی خانوادگی در اهواز اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری چنین برنامه‌های به سلامت افراد جامعه  به ویژه مردم اهواز کمک شود. وی بیان کرد: باید تلاش شود همراهی و همگامی بین […]

استاندار خوزستان از تصویب اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای ورزش خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” غلامرضا شریعتی امروز در برنامه پیاده روی خانوادگی در اهواز اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری چنین برنامه‌های به سلامت افراد جامعه  به ویژه مردم اهواز کمک شود.

وی بیان کرد: باید تلاش شود همراهی و همگامی بین مردم اهواز بیشتر شود و همه در جهتی گام برداریم که شهری زیباتر و بانشاط‌ تر از گذشته و با استانداردهای زندگی بهتر داشته باشیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم که مسایلی که سلامت و سلامتی مردم را دچار خلل می‌کند را به لطف الهی مهار کنیم که یکی از این مسائل ریزگردها است.

وی با بیان اینکه برای حل معظل ریزگردها تلاش زیادی صورت گرفته و در حال انجام است، عنوان کرد: امیدواریم آثار این اقدامات به زودی زود برای مردم روشن شود و آن کانون‌های اصلی داخلی با سرعت و با برنامه‌ریزی صحیح کنترل شود.

شریعتی تصویب طرح فاضلاب اهواز، فاز دوم طرح ۵۵۰ هزار هکتاری و حل مشکلات برق را از دیگر طرح‌های دولت برای خوزستان و اهواز اعلام کرد و گفت: خوشحالم که یکبار دیگر مردم اهواز را با صحت و سلامت و شادی در کنار هم می‌بینم.

وی اضافه کرد: ما در برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت موضوع سلامت مردم، گسترش ورزش همگانی و توجه ورزش قهرمانی را گنجانده‌ایم و با کمک متخصصان برنامه‌هایی در این راستا برای استان خوزستان تدوین شده است.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: امسال به پیشنهاد دولت و تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک اعتبار خاصی برای ورزش در نظر گرفته شده که اعتبار استان خوزستان، ۶۰ میلیارد تومان برای سال ۱۳۹۶ است.

وی تاکید کرد: مشخص نیست از این بودجه چه میزبان تخصیص یابد ولی امیدوارم تخصیص آن بالا باشد ولی با این حال نسبت سال‌های گذشته شرایط بهتر است.

شریعتی در پایان سخنان خود در جمع مردم اهواز اظهارامیدواری کرد که امسال تخصیص بودجه ورزشی به خوزستان بهتر از سال‌های گذشته باشد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار