مدیر عامل بنیاد برکت: ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در کشور هدفگذاری شده است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۹ ب٫ظ
مدیر عامل بنیاد برکت: ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در کشور هدفگذاری شده است   مدیر عامل بنیاد برکت گفت:ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) با برنامه ریزی انجام شده تلاش می کند طی چهار سال آینده یک میلیون شغل در سراسر کشور ایجاد کند.  به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”عارف نوروزی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی ۳۷ طرح آموزشی،بهداشتی و مذهبی در شهر آزادی اندیمشک […]

 

مدیر عامل بنیاد برکت گفت:ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) با برنامه ریزی انجام شده تلاش می کند طی چهار سال آینده یک میلیون شغل در سراسر کشور ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”عارف نوروزی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی ۳۷ طرح آموزشی،بهداشتی و مذهبی در شهر آزادی اندیمشک افزود :علاوه بر این برنامه ریزی ها ، کارهای فوق برنامه دیگری نیز در همین راستا در سطح کشور انجام خواهد شد.
وی با اشاره به شرایط خوزستان گفت:یکی از مشکلات مهم استان خوزستان اشتغال و فعالسازی تولید است. هنوز زخم های کهنه ای از محرومیت و آثار جنگ تحمیلی بر پیکر خوزستان برجای مانده و این زخم ها به طور کامل التیام نیافته است.
وی اظهار کرد:همه ما و کسانی که در کشور مسئولیت ملی دارند باید نسبت به مردم خوزستان ادای دین کنند.
نوروزی افزود:در همین راستا ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در صدد است ۲۰۰ میلیارد ریال در بخش های مختلف نفت و انرژی، نیروگاهی ، بخش کشاوری و نیز ایجاد فرصت های شغلی متوسط و خرد در این استان سرمایه گذاری کند ضمن اینکه در بخش های دیگر نیز چهار هزار میلیارد ریال نیز تعهد سرمایه گذاری در این استان داریم.
وی گفت:علاوه بر ۳۷ طرحی که عملیات اجرایی آنها امروز در اندیمشک آغاز شده است یک هزار میلیارد ریال نیز برای توانمند سازی اقتصادی در این شهرستان با کمک سایر دستگاهها و نیز بخش خصوصی در اندیمشک هزینه می شود.
وی بیان کرد:اگر بنگاه های اقتصادی ساماندهی شوند وضعیت اشتغال جوانان بهبود پیدا کرده و آنها به درآمد و شرایط زندگی بهتر خواهند رسید.
وی گفت:مقام معظم رهبری همواره بر رونق اقتصادی،اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال تاکید فراوان دارند که نشان دهنده اهمیت این امور برای تمام کشور اسلامی است.
در سفر مدیر عامل بنیاد برکت و جمعی از مدیران استان خوزستان عملیات اجرایی ۲۰ واحد آموزشی ، ۱۰ مسجد، پنج خانه عالم و ۲ کلینیک بهداشتی درمانی در اندیمشک آغاز شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار