در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی صورت گرفت…. معرفی مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری وابسته به شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از مراکز برتر

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۸ ب٫ظ
در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی صورت گرفت….  معرفی مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری وابسته به شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از مراکز برتر خ در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری وابسته به شرکت ملی حفاری ایران یکی از مراکز برتر شناخته و لوح تقدیر دریافت کرد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” این نمایشگاه از تاریخ دهم تا سیزدهم مردادماه جاری با حضور مراکز آموزشی علمی کاربردی […]

خ

در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری وابسته به شرکت ملی حفاری ایران یکی از مراکز برتر شناخته و لوح تقدیر دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” این نمایشگاه از تاریخ دهم تا سیزدهم مردادماه جاری با حضور مراکز آموزشی علمی کاربردی از ۲۹ استان کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

غرفه اختصاصی مرکز آموزش عملی کاربردی حفاری از شمار غرفه هایی بود که در جریان بازدید دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و هیئت همراه مورد توجه قرار گرفت.

در حاشیه کار این نمایشگاه رئیس مرکز آموزش علمی کابردی حفاری و معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران درباره اهمیت این رویداد توضیح داد: در این نمایشگاه یک هزار و ۲۰۰ دستاورد از مراکز علمی کاربردی کشور ارائه شد.

مهدی مهران گفت:  ۷۶ درصد از دستاوردهای ارائه شده به محصولات مربوط به گروه صنعت، سه درصد کشاورزی،  ۹ درصد فرهنگ و هنر، یک و نیم درصد به گروه خدمات و بقیه به سایر گروه های تخصصی اختصاص داشت.

وی افزود: در این نمایشگاه نسبت به معرفی دوره های آموزش علمی کاربردی، بازارچه کارآفرینی، بستر ارتباط میان مراکز آموزشی علمی پژوهشی و صنایع مختلف در کشور اقدام گردید.

مهران با اشاره به حضور مرکز علمی کاربردی حفاری از استان خوزستان در این نمایشگاه اظهار کرد: در بررسی های به عمل آمده از مجموع مراکز حاضر در نمایشگاه، ۱۰ مرکز به عنوان واحد برتر شناخته شدند که مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری در شمار این مراکز است.

رئیس مرکز آموزش علمی کابردی حفاری  گفت: کیفیت آموزش، توانمندی های علمی پژوهشی، کیفیت و زمانبری دوره های آموزشی، ارتباط با صنعت، ارائه طرح های پژوهشی و نحوه پاسخگویی به مراجعان از جمله معیارهای انتخاب مراکز برتر علمی کاربردی در این نمایشگاه به شمار می آمد.

وی خاطرنشان کرد: از شمار شاخص های برجسته مرکز علمی کاربردی حفاری هدایت پایان نامه های دانشجویی  دانشگاه های کشور در جهت پروژه های مرتبط با رفع چالش های روز مره در صنعت حفاری بوده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار