دکتر غلامرضا شریعتی در پیامی فرا رسیدن روز پزشک را به این قشر تبریک گفت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۶ ب٫ظ
دکتر غلامرضا شریعتی در پیامی فرا رسیدن روز پزشک را به این قشر تبریک گفت   متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم پزشک همواره در نگاه مردم از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. جامعه ایران اسلامی خدمات پزشکان در عرصه ها و برهه های مختلف به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز تلاش در بهبود و ساماندهی نظام […]

 

متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پزشک همواره در نگاه مردم از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. جامعه ایران اسلامی خدمات پزشکان در عرصه ها و برهه های مختلف به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز تلاش در بهبود و ساماندهی نظام سلامت در دولت وتدبیر و امید را هرگز فراموش نخواهد کرد.
نامگذاری اول شهریور ماه زاد روز حکیم ابوعلی سینا بعنوان روز پزشک ، فرصتی است برای یادآوری رسالت ارزشمند و مقدس حافظان سلامت جان و امنیت روح انسانها، نعمت سلامتی چنان ارزشمند است که لباس صیانت از سلامت انسانها براستی برازنده این قشر فهیم و متعهد است.
روز پزشک فرصت گرانبهایی است تا دست اندرکاران بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور در سال اقتصاد مقاومتی- تولید، اشتغال همه نیروهای دلسوز جامعه پزشکی، راهکارهای ترویج و اشاعه ارزشهای معنوی اخلاق پزشکی و ارتقاء جایگاه و منزلت نظام سلامت کشور را مورد توجه ویژه قرار دهند.
اینجانب فرا رسیدن خجسته سالروز میلاد نابغه بزرگ ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را به تمامی پزشکان ارجمند و عزیز تبریک عرض نموده و از زحمات بی دریغ و خالصانه شان تقدیر و تشکر می نمایم. امیدوارم در سایه ایزد منان همواره هدف عالی شفابخش را که فطرت آشنای تمامی انسانهاست، سرلوحه ی تلاش بی وقفه خود قرار داده و دردهای مردم را درد خود بدانیم.
برای همه پزشکان عزیز کشورمان به ویژه پزشکان استان عزیزمان خوزستان در مسیر خدمت به مردم شریف ایران و پیشرفت روز افزون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار