با همت پرسنل عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان محقق شد ؛ترمیم خط لوله آسیب دیده انتقال نفت در کمترین

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۵ ق٫ظ
با همت پرسنل عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان محقق شد ؛ترمیم خط لوله آسیب دیده انتقال نفت در کمترین خط لوله آسیب دیده انتقال نفت در منطقه دزفول در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون ایجاد وقفه در تولید ترمیم شد  . به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” خط لوله ای که نفت تولیدی منطقه لب سفید را به مبادی دیگر منتقل می کرد شامگاه روز جمعه دچار سانحه آتش سوزی شد اما با […]

خط لوله آسیب دیده انتقال نفت در منطقه دزفول در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون ایجاد وقفه در تولید ترمیم شد  .

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” خط لوله ای که نفت تولیدی منطقه لب سفید را به مبادی دیگر منتقل می کرد شامگاه روز جمعه دچار سانحه آتش سوزی شد اما با حضور بموقع عوامل آتش نشانی این شرکت و همکاری آتش نشانی شهر دزفول ، آتش خاموش تا عملیات ترمیم آغاز گردد .

با مهار شعله های سرکش این آتش سوزان ، عوامل تعمیرات خطوط لوله بلافاصله وارد کارزار شده و در کمترین زمان ممکن و بدون هرگونه وقفه در تولید و انتقال نفت ، این خط لوله ایمن سازی و ترمیم شد .

علت این حادثه در ابتدا دستکاری توسط افراد ناشناس عنوان شده بود ولی بررسی و آزمایش های پس از اطفای آتش نشان داد که این خط لوله دچار خوردگی داخلی گردیده که این خوردگی منجر به نشت نفت و سپس آتش سوزی بعلت نامعلوم شده است .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار