رحيم جليلي: برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۴ ق٫ظ
رحيم جليلي: برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است   مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز پایتخت نفتی ایران در راستای تحقق اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی است. به گزارش ترانه نیوز؛ رحیم جلیلی با گرامیداشت سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران به فرمان امام خمینی (ره)، افزود: پانزدهمین نمایشگاه صنعت […]

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز پایتخت نفتی ایران در راستای تحقق اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ترانه نیوز؛ رحیم جلیلی با گرامیداشت سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران به فرمان امام خمینی (ره)، افزود: پانزدهمین نمایشگاه صنعت حفاری با شعار امسال که « اقتصادی مقاومتی، تولید و اشغال» نامگذاری شده است، مطابقت دارد.

وی با اشاره به تلاش مدیران و مسئولان شرکت ملی حفاری ایران خاصه در بخش های روابط عمومی و مدیریت های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، تدارکات و امور کالا در برگزاری هر چه بهتر این رویداد اقتصادی، اظهار کرد: شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان به عنوان برگزار کننده، نهایت سعی و کوشش خود را بکار گرفته که این نمایشگاه از نظر کیفیت و کمیت به نحو مطلوبی برگزار گردد.

جلیلی گفت: مقدمات برپایی این نمایشگاه که در تقویم نمایشگاه های کشور لحاظ شده است از پنج ماه قبل با حضور تیمی متشکل از کارشناسان ملی حفاری و شرکت نمایشگاه ها کلید خورد و فردا (یکشنبه سوم دی ماه) شاهد گشایش آن خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان با اشاره به مشارکت ۱۲۰ واحد معتبر در قالب شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات، تامین کننده تجهیزات و خدمات مرتبط با صنعت حفاری، افزود: به این منظور شش هزار متر مربع فضای مسقف و باز نمایشگاه اختصاص یافته است.

وی اظهار کرد: از مجموع شرکت های حاضر در نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری، ۷۲ درصد از استان خوزستان و ۲۸ درصد از استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی می باشند.

جلیلی در پیوند با این مطلب گفت: این رویداد نمایشگاهی با استقبال بسیار خوب سازندگان مواجه شده به نحوی که ۸۵ شرکت و مجموعه از میان سازندگان قطعات و تجهیزات صنعت حفاری، ۱۰ شرکت تامین کننده و پنج شرکت خدماتی هستند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان برگزاری دست کم دو پنل تخصصی، رونمایی از آخرین قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری تولید داخل، هم افزایی و تبادل تجربه میان مدیران و نمایندگان شرکت های حاضر در نمایشگاه با متخصصان صنعت حفاری کشور از جمله برنامه های پیش بینی شده در این نمایشگاه است.

وی با بیان اینکه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان بر اساس تقویم نمایشگاهی سالانه ۴۰ نمایشگاه با موضوعات مختلف برگزار می کند، افزود: نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در نوع خود از رویدادهای مهم نمایشگاهی استان به شمار می آید.

جلیلی به دستاوردهای برگزاری نمایشگاه ها با و تاثیرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان، یادآور شد: تنها در بعد اشتغال نمایشگاه امسال صنعت حفاری برای ۲۸۰ نفر به طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است.

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری از سوم تا ششم دی ماه جاری همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ برای بازدید عموم دایر می باشد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار