فداکاری نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در جلوگیری از نشت شرید گاز از جاه ۹۹رگ سفید

تاریخ انتشار: شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۵ ق٫ظ
فداکاری نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در جلوگیری از نشت شرید گاز از جاه ۹۹رگ سفید با حضور به هنگام و سرعت عمل نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری نشت شدید گاز از  چاه ٩٩ رگ سفید مهار و از بروز یک حادثه مهیب جلوگیری شد.   به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: پس از اطلاع همکاران بهره‌برداری رگ […]

با حضور به هنگام و سرعت عمل نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری نشت شدید گاز از  چاه ٩٩ رگ سفید مهار و از بروز یک حادثه مهیب جلوگیری شد.

 

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: پس از اطلاع همکاران بهره‌برداری رگ سفید از بروز نشتی گاز در چاه ٩٩ ، تیم کارشناسی ایمنی جهت بررسی های اولیه به محل حادثه اعزام و به دنبال آن با توجه به گستردگی نشتی، ستاد بحران در شرکت تشکیل و ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز جهت مهار آن به منطقه اعزام گردید.

 

ابراهیم پیرامون افزود: با حضور به موقع نیروی های ایمنی و عملیاتی در محل حادثه، نشتی گاز در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و وضعیت به حالت عادی بازگشته است.

 

وی خاطر نشان کرد: در عملیات مهار این نشتی که حدود ٧ ساعت به طول انجامید، تیمی از مجرب ترین نیروهای عملیاتی با تجهیزات کامل و با نظارت اداره ایمنی این شرکت به محدوده آلوده به گاز وارد شده و پس از استقرار در محل چاه، عملیات تعمیر بستن شیرهای اصلی و رفع نشت را به سامان رساندند. کنترل محیط و اطمینان از عدم بروز حادثه ناشی از احتراق گاز مرحله دوم این عملیات بود که با موفقیت به انجام رسید.

 

چاه شماره ۹۹ رگ سفید آغاجاری حین تعمیر و تعویض یکی از شیرهای سرچاهی دچار نشت شدید شد که پس از تعمیر و مهار نشت مجدداً در مدار عملیات قرار گرفت

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار