حرکات جهادی در راستای صیانت از تاسیسات نفتی در نفت و گاز اغاجاری

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۲ ب٫ظ
حرکات جهادی در راستای صیانت از تاسیسات نفتی در نفت و گاز اغاجاری   در حاشیه جلسه روزانه عملیات از فعالین رفع نشتی چاه ٩٩ تقدیر شد.به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز: با حضور ابراهیم پیرامون مدیر عامل شرکت ،مدیران و روسای عملیاتی از فعالین رفع نشتی چاه ٩٩ تاسیسات رگ سفید ١ قدردانی شد.ابراهیم پیرامون در این جلسه با اشاره به اهمیت صیانت از تاسیسات و اقدامات […]

 


در حاشیه جلسه روزانه عملیات از فعالین رفع نشتی چاه ٩٩ تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز: با حضور ابراهیم پیرامون مدیر عامل شرکت ،مدیران و روسای عملیاتی از فعالین رفع نشتی چاه ٩٩ تاسیسات رگ سفید ١ قدردانی شد.
ابراهیم پیرامون در این جلسه با اشاره به اهمیت صیانت از تاسیسات و اقدامات صورت گرفته در این زمینه بیان کرد: اگر فداکاری و ایثارگری همکاران ایمنی و عملیاتی نبود ، اکنون شاهد بروز حادثه ای جبران ناپذیر در سطح منطقه بودیم که میتوانست خسارت زیادی را برای شرکت در بر داشته باشد.
ایشان ضمن تقدیر از همه عوامل فعال در این عملیات که با توجه به صعب العبور بودن راه های دسترسی به چاه ٩٩ در کمترین زمان در محل حادثه حاضر شدند و اقدامات پیشگیرانه را با بهترین کیفیت ورعایت اصول ایمنی انجام دادند افزود: امیدوارم این حرکت آغاز گر یک حرکت جهادی در راستای صیانت و حفاظت ویژه ای از تاسیسات باشد.
در این جلسه با اهداء لوح تقدیر از همکاران فعال ایمنی و عملیاتی که بطور مستقیم وارد عمل شده و با جانفشانی عملیات رفع نشت را انجام دادند قدردانی شد.
چاه ٩٩ از چاه های زیر مجموعه تاسیسات رگ سفید است که در نیمه شب پنچ شنبه درحین تعمیر و تعویض یکی از شیرهای سرچاهی دچار نشتی شدید گاز شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار