۱۰۰ هزار کلاس درس پذیرای اسکان نوروزی می شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب٫ظ
۱۰۰ هزار کلاس درس پذیرای اسکان نوروزی می شود ۱۰۰ هزار کلاس درس پذیرای اسکان نوروزی می شود آموزش و پرورش با ۳۴۵ مرکز رفاهی و ۱۰۰ هزار کلاس درس بدون هرگونه افزایش تعرفه، پذیرای اسکان نوروزی فرهنگیان است. به گزارش  ترانه نیوز؛مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی و روسای تعاون استان گلستان در […]

۱۰۰ هزار کلاس درس پذیرای اسکان نوروزی می شود

اسکان نوروزی

آموزش و پرورش با ۳۴۵ مرکز رفاهی و ۱۰۰ هزار کلاس درس بدون هرگونه افزایش تعرفه، پذیرای اسکان نوروزی فرهنگیان است.

به گزارش  ترانه نیوز؛مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی و روسای تعاون استان گلستان در شهرستان گنبدکاوس با اشاره به آمادگی وزارت متبوع برای ارائه خدمات کیفی ستادهای اسکان نوروزی به فرهنگیان گفت: در نوروز ۹۷ با پیش بینی ۷۰۷ پایگاه پذیرش ، ۳۴۵ مرکز آموزشی رفاهی و۱۰۰ هزار کلاس درس در سطح کشور، خدمات مطلوب تری به فرهنگیان ارائه می شود.

گودرز کریمی فر با اعلام آمادگی وزارت متبوع برای اسکان مسافران در نوروز ۱۳۹۷ اظهار کرد: در تلاش هستیم تا در مراکز اسکان نوروزی کیفیت را افزایش و امکانات موجود را ارتقاء بخشیم.

وی برپایی نمایشگاههای بومی و سنتی در جوار پایگاههای اسکان به جهت آشنایی با فرهنگ و سنن محلی به منظور افزایش ماندگاری سفر و بهره مندی از دستاوردهای قومی و محلی استان ها و همچنین معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری در خدمات سفر نوروز ۹۷ ویژه فرهنگیان اشاره کرد .

مدیرکل تعاون و پشتیبانی در ادامه تعداد مراکز آموزشی، رفاهی(خانه های معلم) و مراکز اسکان در سراسر کشور را ۳۴۵ مرکز برشمرد و خاطر نشان کرد: ۳۰۰ اردوگاه فرهنگی و هنری و ۵۰ مرکز پردیس دانشگاه فرهنگیان همچون سال گذشته در خدمت اسکان فرهنگیان است. نامبرده به تعداد ۲۰۷ تالار و ۱۲۸ رستوران در مراکز آموزشی رفاهی سراسر کشور در راستای اعتلای منزلت اجتماعی فرهنگیان اشاره کرد.

ایشان اختصاص یک شماره از نشریه ادارات کل استان ها را با عنوان «ویژه نامه طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر» با درج اطلاعات پایگاههای پذیرش و سایر اقدامات را از دیگر برنامه های این اداره کل دانست.

این مسئول ثبت نام اینترنتی اسکان موقت فرهنگیان در نوروز ۹۷ را از ۴ لغایت ۲۳ اسفند ماه از طریق سامانه www.eskan.medu.ir اعلام و یادآور شد: اطلاعات کلیدی مراکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان به تفکیک استان ها و شهرهای کشور در سامانه مذکور قابل دسترسی است.

وی با اشاره به در اختیار بودن حدود ۱۰۰ هزار کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی تصریح کرد: زمان پذیرش مسافران فرهنگی از روز ۲۹ اسفند ماه لغایت عصر ۱۲ فروردین ۹۷ پیش بینی شده است.

کریمی فر استفاده از نرم افزار پذیرش اینترنتی در ستادهای اسکان و انتخاب مدارس واجد شرایط را از جمله اهم وظایف ستاد اسکان برشمرد و اظهار داشت: خدمت به جامعه معلمان وظیفه ای توأم با نشاط درونی است.

وی خدمات رسانی به فرهنگیان و خانواده درجه یک آن ها را از وظایف اصلی ستاد اسکان ذکر کرد..

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، در پایان تاکید کرد: تمام فرهنگیانی که در اسکان نوروز ۹۷ ثبت نام می کنند تحت پوشش بیمه خواهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار