انتظار داریم به ورزش خوزستان توجه ویژه‌ای شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۱ ق٫ظ
انتظار داریم به ورزش خوزستان توجه ویژه‌ای شود انتظار داریم به ورزش خوزستان توجه ویژه‌ای شود نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: از وزرای محترم انتظار داریم نسبت به مسائلی همچون ورزش که روحیه مردم را زنده می‌کند و فواید بسیاری برای سلامتی مردم دارد و در نشاط آن ها نیز تاثیرگذار است، توجه ویژه داشته باشند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز […]

انتظار داریم به ورزش خوزستان توجه ویژه‌ای شود

انتظار داریم به ورزش خوزستان توجه ویژه‌ای شود

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: از وزرای محترم انتظار داریم نسبت به مسائلی همچون ورزش که روحیه مردم را زنده می‌کند و فواید بسیاری برای سلامتی مردم دارد و در نشاط آن ها نیز تاثیرگذار است، توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز  آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در دیدار باوزیر ورزش و جوانان که امروز (پنجشنبه) انجام شد، اظهار کرد: از قبل شنیده بودم که آقای سلطانی‌فر به ورزش کشور و به ویژه خوزستان اهتمام و عنایت دارد. در استان خوزستان زمینه دیرینه نسبت به ورزش وجود دارد و بسیاری از رشته‌های ورزشی در این استان مرکزیت داشته است.

وی ادامه داد: مردم خوزستان از گذشته به ورزش علاقه مند بودند و به آن اهمیت می‌دادند و این علاقه مندی تا اکنون نیز ادامه دارد. استان خوزستان در هشت سال جنگ تحمیلی بسیار دچار آسیب شد و مسوولان کمی درصدد ترمیم برآمدند ولی حقیقتا آن ناملایمت‌هایی که بر مردم وارد شده بود، جبران نشد و هنوز با تبعات و آثار آن دست به گریبان هستیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطرنشان کرد: ورزش بخش حساس و مهمی است و در پیشگیری از ضعف و انواع آسیب‌ها تاثیرگذار است. ما مرحله جنگ را پشت‌سر گذاشتیم و اکنون با ریزگردها مواجه هستیم، ضمن این که با کم‌بارانی عجیبی در جنوب خوزستان نیز مواجه هستیم. این در حالی است که برخی استان‌های دیگر توقع دارند که از آب ما برای خودشان ببرند. خوزستان استحقاق توجهات را دارد و یکی از بخش‌های بسیار مهم ورزشی است.

وی در ادامه با بیان این که آقای حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان انصافا جوانی بسیار فهیم و فعال است، گفت: استاندار خوزستان نیز فردی فعال و پیگیر است و با دلسوزی پیگیر مسائل و مشکلات است و این‌ها یک فرصت طلایی است که خداوند در این مقطع به ما کرامت کرده است. این استان چهل سال دوران انقلاب را پشت‌ سر گذاشت و فشارهایی در پی این جنگ بر ما وارد شد که فقط ما و خدا می‌دانیم. ما فشارهای بسیاری را تحمل کردیم.

آیت‌الله موسوی جزایری ادامه داد: از وزرای محترم انتظار داریم نسبت به مسائلی همچون ورزش که روحیه مردم را زنده می‌کند و فواید بسیاری برای سلامتی مردم دارد و در نشاط آن ها نیز تاثیرگذار است، توجه ویژه داشته باشند. ضمن اینکه از توجهوزیر ورزش به این استان قدردانی می‎کنم.

وی گفت: توصیه می‌کنم که موضوع ورزش در استان خوزستان به صورت جدی دنبال شود و اگر موفق شویم یکی از اهداف نظام جمهوری اسلامی را در این جا محقق کنیم، در واقع خدمتی به کشور کرده‌ایم.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار