اتمام پروژهای نیمه تمام خوزستان نیازمند حمایت وزیر ورزش هستند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۲ ب٫ظ
اتمام پروژهای نیمه تمام خوزستان نیازمند حمایت وزیر ورزش هستند اتمام پروژهای نیمه تمام خوزستان نیازمند حمایت وزیر ورزش هستند نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش گفت: پروژه های نیمه تمام خوزستان به تامین اعتبار و حمایت مستقیم شما نیاز دارد تا این استان به روزهای گذشته ورزشی درخشان خود برگردد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز،عباس پاپی زاده در نشست مشترک فدراسیون […]

اتمام پروژهای نیمه تمام خوزستان نیازمند حمایت وزیر ورزش هستند

اتمام پروژهای نیمه تمام خوزستان نیازمند حمایت وزیر ورزش هستند

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش گفت: پروژه های نیمه تمام خوزستان به تامین اعتبار و حمایت مستقیم شما نیاز دارد تا این استان به روزهای گذشته ورزشی درخشان خود برگردد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز،عباس پاپی زاده در نشست مشترک فدراسیون های ورزشی که با حضور وزیر ورزش در اهواز در حال برگزاری است، اظهار کرد: خوزستان از قدیم ظرفیت های بسیار بالایی داشته است ولی حقیقتا در حال حاضر از ظرفیت های موجود استان به خوبی استفاده نمی شود. حدود هشت سد بزرگ با دریاچه های عظیم در استان داریم ولی هنوز از داشتن یک اسکله قایقرانی ساده نیز محروم هستیم.
وی گفت: اگر سرانه ورزشی خوزستان را با استانداردهای جهانی مقایسه کنیم واقعا استان عقب است؛ سرانه ورزش کشور ۱.۲ مترمربع ولی در خوزستان زیر ۹۰ سانتیمتر است و این مسئله نشان دهنده این است که از نظر زیرساختی نتوانستیم به خوبی عمل کنیم.
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث ۰.۲۷ ارزش افزوده، بیان کرد: این موضوع کار خیلی خوبی بود. برنامه ششم توسعه نیز ظرفیت قانونی خوبی را پیش روی وزارت ورزش گذاشته است و امیدوارم که وزارت ورزش به خوبی از آن بهره مند شود.
وی با اشاره به شرایط آب و هوایی گرم خوزستان، گفت: با چنین آب و هوایی نمی توانیم جامعه ورزشی استان را در فضای باز حمایت کنیم؛ در زمینه سالن های سرپوشیده باید توجه بیشتری داشته باشیم. گرد و غبار هم بر این مشکلات آب و هوایی افزوده و باید با سرمایه گذاری های عظیم شرایط مناسبی را برای مردم فراهم کنیم.
پاپی زاده گفت: در حوزه ورزش باید حداقل اوقات فراغت خوبی را برای مردم فراهم کنیم تا حداقل انگیزه ای برای آن ها ایجاد شود.
وی خطاب به وزیر ورزش نیز عنوان کرد: پروژه های نیمه تمام به تامین اعتبار و حمایت مستقیم شما نیاز دارد، تقویت رشته های کشتی و فوتبال و همچنین تامین زیرساخت های ورزش های آبی برای خوزستان را خواستاریم تا استان به روزهای گذشته ورزشی درخشان خود برگردد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار