مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد ؛ خوزستان میزبان دبیران شورای پژوهشی منطقه ۶ کشور

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۴ ق٫ظ
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد ؛ خوزستان میزبان دبیران شورای پژوهشی منطقه ۶ کشور مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد ؛ خوزستان میزبان دبیران شورای پژوهشی منطقه ۶ کشور مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان از میزبانی دبیران شورای پژوهشی منطقه ۶کشور اداره کل های ورزش و جوانان در استان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز افشین حیدری اظهار کرد: شورای دبیران پژوهشی منطقه ۶ کشور که متشکل از استان های فارس، […]

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد ؛ خوزستان میزبان دبیران شورای پژوهشی منطقه ۶ کشور

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد ؛ خوزستان میزبان دبیران شورای پژوهشی منطقه 6 کشور

مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان از میزبانی دبیران شورای پژوهشی منطقه ۶کشور اداره کل های ورزش و جوانان در استان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز افشین حیدری اظهار کرد: شورای دبیران پژوهشی منطقه ۶ کشور که متشکل از استان های فارس، بوشهر، هرمزگان و خوزستان است ۷ و ۸ بهمن ماه جاری برگزار می شود.
وی بابیان اینکه این کارگاه های با محوریت ارائه یافته های پژوهشی و برگزاری کارگاه های آموزشی با عناوین (پیشگیری و درمان تمرین زدگی در ورزش حرفه ای و قهرمانی، سنجش ترکیب بدن و سلامت به مدرسی دکتر شهرام فرج زاده و کار گاه آموزشی سلامت اجتماعی جوانان به مدرسی دکتر کلاشلو) انجام می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: پس از آن نشستی مبنی بر بررسی مشکلات و مسائل استان های شرکت کننده در حوزه پژوهش تشکیل می شود.
لازم به ذکر است؛ این نشست باحضور دکتر احمدی معاون فرهنگی و پژوهش وزارت، دکتر فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های کاربردی وزارت ورزش و اساتید و کارشناسان مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت برگزارشد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار