برگزاری نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر در اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۸ ق٫ظ
برگزاری نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر در اهواز برگزاری نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر در اهواز نشست مشترک فدراسیون های ورزشی، فردا (پنجشنبه) با حضور وزیر ورزش در اهواز برگزار می شود به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز این نشست فردا (پنجشنبه) با حضور سلطانی فر و همچنین استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش استان در اهواز برگزار می شود. در این جلسه […]

برگزاری نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر در اهواز

نشست مشترک فدراسیون های ورزشی، فردا (پنجشنبه) با حضور وزیر ورزش در اهواز برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز این نشست فردا (پنجشنبه) با حضور سلطانی فر و همچنین استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش استان در اهواز برگزار می شود.
در این جلسه نمایندگان ورزش خوزستان به ارائه دیدگاه های خود می پردازند. همچنین روسای فدراسیون های کشتی، دو و میدانی، بدمینتون، تنیس، کاراته، شطرنج و سوارکاری گزارشی از مسابقات برگزار شده بین المللی دهه فجر ارائه خواهند کرد.
از دیگر برنامه های سفر سلطانی فر و روسایفدراسیون ورزشی به اهواز، حضور در یادمان شهدای هویزه و ادای احترام به شهدا است.
همچنین قرار است، هفت معاون وزیر به همراه روسای فدراسیون ها منتخب و مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن به شهرستان های آبادان، خرمشهر، دزفول، بندرماهشهر، بندر امام، دشت آزادگان، شوشتر، مسجد سلیمان و هویزه سفر کرده و ضمن افتتاح و بازدید از طرح ها و پروژ های ورزشی، نشستی با هیات های ورزشی داشته باشند.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار