ضرورت توجه روزافزون به موضوع نگهداشت و افزایش تولید و رعایت استانداردهای اچ‎اس‎ای

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۶ ب٫ظ
ضرورت توجه روزافزون به موضوع نگهداشت و افزایش تولید و رعایت استانداردهای اچ‎اس‎ای ضرورت توجه روزافزون به موضوع نگهداشت و افزایش تولید و رعایت استانداردهای اچ‎اس‎ای مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ضرورت دارد برای نگهداشت و افزایش تولید سرمایه گذاری‎های لازم در سال آینده جذب شود و برای این منظور برنامه‎هایی در دست اقدام است، افزود: توسعه نفت را برای رفاه مردم و پیشرفت کشور […]

ضرورت توجه روزافزون به موضوع نگهداشت و افزایش تولید و رعایت استانداردهای اچ‎اس‎ای

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ضرورت دارد برای نگهداشت و افزایش تولید سرمایه گذاری‎های لازم در سال آینده جذب شود و برای این منظور برنامه‎هایی در دست اقدام است، افزود: توسعه نفت را برای رفاه مردم و پیشرفت کشور می‎خواهیم و معتقدیم باید با تمام توان در این مسیر تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC، علی کاردر در ششمین نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران که امروز (چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۶) در مرکز همایش های کوشک برگزار شد، با بیان اینکه با برگزاری این نشست‎ها باید ذهن مدیران را نسبت به برخی مسائل مهم سازمان حساس‎تر و چالش‎ها را دقیق‎تر بررسی کنیم، افزود: با تشکیل کمیته های حرفه ای با محوریت واحدهای تخصصی در داخل سازمان باید راه حل های لازم برای برون رفت از برخی مشکلات را بررسی کرد.

وی با اشاره به اینکه الزامات بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) باید در ابتدای جلسات مدیران در هر نشست بررسی و مرور شود، بیان کرد: این مساله را نباید نادیده گرفت و در مناطق عملیاتی به خصوص، باید در این زمینه آمورش های لازم و ضروری داده شود.

کاردر با بیان اینکه برای توسعه و پیشبرد اهداف در شرکت ملی نفت ایران باید با مشارکت و همدلی تمامی بخش ها فعالیت‎ها به پیش رود، افزود: با انگیزه بالا برای توسعه کیفی صنعت نفت باید حرکت کرد و اگر در این مسیر انگیزه کافی و همفکری نباشد پیشرفت و توسعه محقق نخواهد شد.

وی توجه به آموزش و پرورش کارکنان جوان و همچنین بانوان برای حضور در عرصه های مدیریتی را یادآور شد و افزود: در این مسیر باید مقدمات مشارکت هر چه بیشتر این دو گروه را فراهم کرد.

بر اساس این گزارش، در این نشست، مباحث ایمنی و شاخص های عملکرد بهینه شرکت ها از سوی مدیر اچ اس ای شرکت ملی نفت، گزارش وضعیت طرح ها و پروژه ها از سوی مدیر برنامه ریزی تلفیقی، گزارش مالی و بودجه ها از سوی مدیر مالی، گزارش وضعیت منابع انسانی از سوی مدیر توسعه منابع انسانی، مباحث مرتبط با ساختار و مدل پیشنهادی برون سپاری فعالیت ها از سوی مدیر مهندسی ساختار و سیاست ها و رویکردهای شرکت ملی نفت ایران از سوی مدیرعامل شرکت نفت تشریح شد. پس از آن مدیران حاضر در این نشست به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‎های خود پرداختند.

ششمین نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران به همت روابط عمومی و با حضور علی کاردر معاون وزیر نفت و مدیرعامل، معاونان، مدیران ارشد، مدیران شرکت‎های تابعه و روسای ستادی، با هدف ایجاد فضای گفت و گوی صمیمی بین مدیران و ارائه نظرها و پیشنهادها برگزار شد.

 

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار