وزیر اطلاعات با چهار ملوان آزادشده دیدار کرد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۴ ب٫ظ
وزیر اطلاعات با چهار ملوان آزادشده دیدار کرد وزیر اطلاعات با چهار ملوان آزادشده از دست دزدان دریایی سومالی دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری ترانه‌نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در دیداری با چهار ملوان آزادشده از دست دزدان دریایی سومالی گفت: از سال ۱۳۹۴ که این هموطنان ما اسیر شدند ما آرامش نداشتیم و شب و روز همکارمان درپی […]

وزیر اطلاعات با چهار ملوان آزادشده از دست دزدان دریایی سومالی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه‌نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در دیداری با چهار ملوان آزادشده از دست دزدان دریایی سومالی گفت: از سال ۱۳۹۴ که این هموطنان ما اسیر شدند ما آرامش نداشتیم و شب و روز همکارمان درپی مرتبط شدن با کسانی بودند که آنان را دستگیر کرده بودند و این در حالی بود که طرف ما نه دولت بود نه یک دستگاه اطلاعاتی بلکه یک مشت دزد دریایی بودند و خود حکومت سومالی هم نقطه مقابل دزدان دریایی بودند و بنابراین نه از طریق سرویس های اطلاعاتی و نه حکومت نمی شد کار را پیش برد اما کار پیچیده ای از سوی همکارمان انجام شد که خدا را شکر می کنیم که به نتیجه رسید.

وی افزود: از روزی که رئیس‌جمهور به چابهار سفر کرد و با خانواده های این عزیزان دیدار کردند، کار ما جدیت و سرعت بیشتری هم گرفت و خدا را شکر می کنیم که امروز شاهد آزادی این عزیزان هستیم. خدا را شکر می کنیم که روز قبل از روز قدس این هموطنان ما از دست دزدان دریایی آزاد شدند و امیدواریم به زودی بتوانیم آزادی قدس از دست دزدان آن را هم جشن بگیریم.

علوی در واکنش به گفته های ملوانان اسیر از برخوردهای خشونت آمیز دزدان دریایی با آنان گفت: رفتار آنان با شما نشان می‌دهد که نه تنها مسلمان نبوده اند بلکه انسان هم نبوده اند اما امروز در دنیا این ایران است که دارد چهره اسلام رحمانی را به همه نشان می‌دهد. و این وظیفه ماست که در برابر هر شهروند ایرانی که گرفتاری برایش پیش آمد، در جهت رفع مشکلاتش عمل کنیم و افتخار ما این است که نوکری و خدمت مردم را انجام دهیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار