دیدار مدیرکل ورزش خوزستان با خانواده شهید حمله تروریستی اهواز

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۹ ق٫ظ
دیدار مدیرکل ورزش خوزستان با خانواده شهید حمله تروریستی اهواز   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با خانواده شهید محمد عذاری از شهدای حمله تروریستی اهواز دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، افشین حیدری عصر روز گذشته، جمعه با حضور در منزل شهیدمحمد عذاری از شهدای حمله تروریستی اهواز، ضمن ابراز همدری با این خانواده از آن ها نیز دلجویی کرد. معاون فرهنگی اداره کل ورزش […]

 

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با خانواده شهید محمد عذاری از شهدای حمله تروریستی اهواز دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، افشین حیدری عصر روز گذشته، جمعه با حضور در منزل شهیدمحمد عذاری از شهدای حمله تروریستی اهواز، ضمن ابراز همدری با این خانواده از آن ها نیز دلجویی کرد.

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و رییس هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی و سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام خوزستان نیز در این دیدار حضور داشتند.

شهید محمد عذاری از ورزشکاران با اخلاق رشته پرورش اندام استان بود که در حادثه تروریستی ۳۱ شهریورماه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

همچنین روز گذشته به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در حاشیه رقابت های تکواندو خوزستان از کودک جانباز حمله تروریستی اهواز با حضور نصیری، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان تجلیل شد.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار