قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان :استاندار خوزستان باید به مدیریت ضعیف محیط زیست خوزستان پایان دهد

تاریخ انتشار: شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۷ ب٫ظ
قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان :استاندار خوزستان باید به مدیریت ضعیف محیط زیست خوزستان پایان دهد   به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان : فاتحه محیط زیست خوزستان را با این مدیریت ضعیف خوانده ام/ شبکه خوزستان مجال مناظره با مسئولان را نمی دهد. و ایشان در ادامه گفتگو فرمودند: 👈آقای لاهیجان زاده چه پاسخی دارد برای میلیون‌ها مترمکعب آبی که به‌طرف عراق سرازیر شد در […]

 

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان : فاتحه محیط زیست خوزستان را با این مدیریت ضعیف خوانده ام/ شبکه خوزستان مجال مناظره با مسئولان را نمی دهد.

و ایشان در ادامه گفتگو فرمودند:

👈آقای لاهیجان زاده چه پاسخی دارد برای میلیون‌ها مترمکعب آبی که به‌طرف عراق سرازیر شد در حالیکه ما برای تأمین آب هورالعظیم با مسئولان کشوری این‌همه کلنجار می‌رویم.

👈مدیرکل محیط زیست خوزستان به‌دوراز واقعیت حرف‌های مدیرکل محیط زیست کشور را در مورد آبگیری هورالعظیم تکرار می‌کند عدم کنترل، نظارت و اهتمام وی موجب جاری شدن آب هور به سمت عراق شد.

👈دیدم یک روز او به هور آمده و عکس یادگاری می‌گیرد به او گفتم اگر تو مدیر محیط زیست خوزستان هستی باید فاتحه محیط زیست استان را خواند.

👈حساس‌ترین نهاد امروز در کشور محیط زیست است خصوصاً در خوزستان که این‌همه آلودگی و مشکلات محیط زیستی وجود دارد شرکت و صنایع بزرگ در خوزستان حتی فیلتر کنترل آلودگی نصب نکرده‌اند ولی محیط زیست خوزستان با آنها با اغماض برخورد می‌کند و در این باره سکوت کرده است.

👈اگر استاندار خوزستان می‌خواهد صادقانه به خوزستان کمک کند به این‌گونه مدیریت‌ها باید پایان دهد مدیران این‌چنینی به درد خوزستان و مردم محرومش نمی‌خورد.

👈از مدیرکل صداوسیمای استان خوزستان خواستم که مناظره‌ای بین بنده و مدیرکل محیط زیست خوزستان در شبکه استانی خوزستان برگزار کند اما متأسفانه مجال نمی‌دهند و این به‌دوراز شأن رسانه ملی است که به نمایندگان مردم فرصت صحبت کردن نمی دهد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار